Molly Burnett

Molly Burnett

23.4.1988 36 let

Celé jméno: Molly Kathleen Burnett
Místo narození: Denver, Colorado, USA
Známé projekty: Days of Our Lives, General Hospital, Queen of the South, Law & Order: Special Victims Unit

Molly Burnett je americká herečka, zpěvačka a producentka. Molly je prvorozené dítě Katie a Davida Burnettových a vyrostla na předměstí Denveru spolu s mladším bratrem Willem. Chodila na střední školu v Littletonu, kde hrála ve školním divadle a poté i místních divadlech. Zahrála si například v Snu noci svatojánské, Noises Off a Annie. Po vystudování střední školy se přihlásila na Wagnerovu univerzitu, soukromou školu svobodných umění na Staten Islandu.

V roce 2008 získala roli Melanie Jonasové v nekonečném seriálu Days of Our Lives. Tam hrála až do roku 2012, kdy se rozhodla, že se chce posunout dál. Získala tak hostující role v seriálech jako CSI: NY nebo Major Crimes. Získala také svoji první filmovou roli – zahrála si Ashley Bloomovou ve filmu Dokaž to! Lovec žen; a roli Justine Gableové v televizním filmu This Magic Moment. Ke konci roku 2015 se objevil ve víceepizodní roli Niny MoorovéCSI: Cyber.

Molly se v roce 2014 na šest měsíců vrátila do seriálu Days of Our Lives. V roce 2016 si zahrála roli Maxie Jonesové v seriálu General Hospital (do role se vrátila znovu v roce 2018). V roce 2017 získala svoji největší roli a to roli Kelly Annové v seriálu Queen of the South, kterou hrála až do roku 2021. Po skončení seriálu nelenila a získala další hlavní roli detektivky Grace Muncyové v 24. řadě Law & Order: Special Victims Unit.


Hraje v