Moses Ingram

Moses Ingram

6.2.1994 30 let

Celé jméno: Moses Ingram
Místo narození: California, USA
Známé projekty: The Queen's Gambit, Lady Macduff, Obi-Wan Kenobi

Moses Ingram je americká herečka, která teprve sbírá zkušenosti. Nutno podotknout, že jakmile začala hrát zhruba od roku 2018, měla poměrně velké štěstí na role. Nemusela si tak projít poměrně běžným kolečkem nezajímavých a epizodních rolích jako její kolegové. Ingram do toho skočila po velkém a v podstatě hned první role ji přinesla úspěch.

Většina z diváků si bude Moses Ingram pamatovat z The Queen's Gambit od Netflixu, kde ztvárnila nejlepší kamarádku hlavní postavy Beth. Herečku jsme mohli zahlédnout ještě v The Same Storm, The Tragedy of Macbeth, Lady Macduff či Ambulance. Velká nabídka nicméně přišla v roce 2022 a to konkrétně od studia Disney.

Moses Ingram totiž získala roli v seriálu Obi-Wan Kenobi, tam ztvárnila nebezpečnou Revu, jednu z členů Inkvizitorů. Ingram se společně s Haydenem Christensenem a Ewanem McGregorem zúčastnila i turné po celém světě, když společně propagovali seriál. Ingram patří mezi tři nejdůležitější postavy v celém seriálu. Není asi žádným tajemstvím, že si herečka od této role slibuje hodně. Právě díky ní se dostane ještě do většího povědomí.

Foto: Netflix


Hraje v