Nicole Gale Anderson

Nicole Gale Anderson

29.8.1990 33 let

Celé jméno: Nicole Gale Anderson
Místo narození: Rochester, Indiana, USA
Známé projekty: Jonas, Beauty and the Beast, Ravenswood

Nicole Gale Anderson je americká herečka, která se narodila roku 1990. Zatímco její otec pochází z USA, tak její matka je z Filipín. Jako malá se věnovala především gymnastice, díky které vyhrála spoustu turnajů, nicméně tohoto sportu nechala ve chvíli, kdy se začala často zraňovat. Má staršího bratra Kenna a mladší sestru Nadine.

Herectví začala studovat na škole Georgia's Barbizon Modeling and Acting School. O dva roky později se začala pravidelně věnovat herectví v praxi, kdy se objevila v několika televizních seriálech. Aktuálně žije v Kanadě.

Po několika epizodních rolích v různých seriálech se jí podařilo získat poměrně velké role ve filmech Podezřelá a Protivný sprostý holky 2. Následně se začala věnovat roli v seriálu Jonas, kde si v letech 2009–2010 zahrála Macy Misu.

Dále jsme ji mohli vidět v seriálu Make It or Break It, kde si zahrála Kelly Parker, nebo v hlavní roli v seriálu Ravenswood, kde si zahrála ducha Mirandu Collins. Její zatím největší rolí je však postava Heather Chandler, kterou si v letech 2012–2016 zahrála v seriálu Beauty and the Beast.

Foto CC BY-SA 2.0 Josh Hallett, Wikimedia Commons


Hraje v