Nicole Maines

Nicole Maines

7.10.1997 24 let

Celé jméno: Nicole Amber Maines
Místo narození: Gloversville, New York, USA
Známé projekty: Supergirl, Royal PainsBit

Nicole Maines je mladá, americká herečka, která se narodila v New Yorku. Hned po jejím narozením byla Nicole adoptována se svým identickým bratrem Jonasem Kelly a Waynem Mainesovými, kteří to kupodivu neměli se svými novými dětmi vůbec lehké. S Nicole totiž byly problémy od narození a od tří let začala dávat najevo svou sexuální orientaci.

Právě v tomto roce Nicole rodičům řekla, že se cítí jako žena, i když se původně narodila jako muž. Tento těžký boj Nicole se sebou sváděla prakticky až do dospělosti, ve škole měla kvůli tomu spoustu problémů a prakticky pořádně nevěděla, kam má chodit na toaletu. Byla muž, ale cítila se spíše jako žena. Když se naskytla možnost herectví, Nicole po ní okamžitě sáhla a do školy se již nikdy nevrátila.

Pokud máme mluvit o nějaké velké roli, je to rozhodně účinkování v komiksovém seriálu Supergirl. Tam totiž Nicole ztvárnila také transgenderovou postavu – Niu Nal, která se jednoho dne stala i superhrdinou. Do této role se tedy herečka mohla poměrně lehce vcítit. Nicole si nadále můžete pamatovat ze seriálu Royal Pains. Maines je stále teprve začínající herečka.

Foto: CW


Hraje v