Paola Lázaro

Paola Lázaro

24.10.1992 31 let

Celé jméno: Paola Lázaro-Muñoz
Místo narození: San Juan, Portoriko, USA
Známé projekty: Lethal Weapon, The Walking Dead

Paola Lázaro je americká herečka, která se roku 1992 narodila v San Juanu. Ve snaze se prosadit ve světě showbyznysu se přestěhovala do New Yorku, kde začala studovat na State University of New York at Purchase. Následně zamířila na Columbia University, kde získala magisterský titul.

Zpočátku se věnovala výhradně divadelnímu herectví, přičemž zároveň psala i scénáře divadelních her. Jejím mentorem se stal scenárista Stephen Adly Guirgis, se kterým delší dobu spolupracovala a na kterého vždycky ráda vzpomíná.

Během účinkování v divadlech zamířila i do televize, kde vystupuje již delší dobu. Svou první roli získala roku 2016, kdy se objevila v seriálu So, Then Tell Me. Následně začala vystupovat v seriálu Lethal Weapon, kde si v letech 2018–2019 zahrála Gutierrez.

Po této roli se dočkala několika delších, nicméně ty už nebyly tak velké. Zahlédnout jsme ji mohli například ve vedlejších rolích seriálů SMILF a Wu-Tang: An American Saga. Další velkou roli získala roku 2020, kdy se objevila v seriálu The Walking Dead jako Juanita Sanchez, která si říká Princezna.

Foto: AMC


Hraje v