Rachel Bilson

Rachel Bilson

25.8.1981 39 let

Celé jméno: Rachel Sarah Bilson
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Hart of Dixie, Jumper, The O.C.

Rachel Bilson se narodila a vyrůstala v Los Angeles v Kalifornii. S hraním začala, když byla ještě na střední škole. Rok navštěvovala vysokou školu, ale pak ji opustila a začala se věnovat herecké kariéře, ve které ji podporoval její otec Danny Bilson, který je spisovatel, režisér a producent.

Hrála v reklamách a v několika jednorázových rolích v televizních pořadech. Hostovala v seriálech jako Buffy the Vampire Slayer a Zlatá sedmdesátá, než si zahrála roli Summer Robertsové v televizním seriálu The O.C. v roce 2003. Tento rok byl zlomový pro její kariéru. V roce 2010 se objevila v seriálu Chuck a How I Met Your Mother. V roce 2011 byla obsazena do role Zoe Hart v seriálu Hart of Dixie.

Po třech letech hraní v seriálu The O.C získává svou první filmovou roli v komedii Poslední polibek, kde ztvárnila roli Kim. V roce 2008 si zahrála ve filmu Jumper, dále v romantické komedii New Yorku, miluji Tě! a v roce 2010 se objevila ve filmu Waiting for Forever, další rok pak v komedii S tím nic nenaděláš a naposledy se objevila v romantické komedii The To Do List.

Foto CC BY 2.0, friskytuna


Hraje v