Rob Morrow

Rob Morrow

21.1.1962 61 let

Celé jméno: Robert Alan Morrow
Místo narození: New Rochelle, New York, USA
Známé projekty: Numb3rs, Designated Survivor, Billions

Rob se narodil do židovské rodiny dentální hygienistky Diane Francis-Markowitzové a výrobce osvětlení Murrayho Morrowa, kteří se rozvedli, když mu bylo devět let. Rob navštěvoval střední školu Miami Sunset High School, ale z té v posledním ročníku odešel kvůli herecké kariéře.

Rob září spíše v televizi, jeho zatím největší filmovou rolí je Dr. Hollins v The Bucket List s Jackem Nicholsonem a Morganem Freemanem. Jeho první větší rolí na televizních obrazovkách byl Dr. Joel Fleischman v Northern Exposure, ale jeho prozatím asi nejznámější rolí je detektiv Don Eppes z Numb3rs.

V posledních letech se objevuje v čím dál víc seriálech. Sice ne v hlavních rolích, ale jeho postavy jsou zajímavé a vždy mají co říct. Zmiňme novináře Abeho Leonarda z Designated Survivor, soudce Adama DeGiulia z Billions či Barryho Schecka z American Crime Story.

Ve volném čase hraje se svou kapelou Rob Morrow Band, na Spotify naleznete pár songů a na Youtube se můžete podívat na pár videí. Od roku 1998 je ženatý s Debbon Ayer, se kterou mají dceru Tu (nar. 2001).

Foto: Twitter Roba Morrowa


Hraje v