Ryan Corr

Ryan Corr

15.1.1989 35 let

Celé jméno: Ryan Corr
Místo narození: Melbourne, Victoria, Austrálie
Známé projekty: Wolf Creek 2, 1%, The Secrets She Keeps

Ryan Corr je australský herec, který se narodil roku 1989. Je synem Petera Corra, který byl trenérem ženského australského goalballového týmu. Ryan studoval na National Institute of Dramatic Art, kde se vyučil herectví.

Svému oboru se věnoval už v dětství, kdy získal menší roličky, nicméně ve svých 13 letech odstartoval svou kariéru plnohodnotně. Na svém kontě má už poměrně velké množství rolí, zahrál si například ve snímcích Not Suitable for Children, Wolf Creek 2, Cesta naděje, V mužském objetí či 1%.

Co se týče seriálů, těm se věnuje už od počátku své kariéry. Velké role měl například v The Sleepover Club, Silversun, Blue Water High, Underbelly, Tangle, Packed to the Rafters, Love Child, Cleverman, Bloom, The Commons a The Secrets She Keeps. V poslední době jsme ho mohli vidět jako Harwina Stronga v seriálu House of the Dragon nebo Charlieho v seriálu In Limbo.

V roce 2014 byl zadržen policií za to, že byl u něj nalezen heroin. Do vězení nakonec nešel, dostal jen podmínku. Údajně ho začal užívat po nedávné smrti svého dědečka, se kterým si byl velmi blízký. Později herec přiznal, že byl rád, že na to policie přišla takto brzy, protože se na heroinu alespoň nestal závislý.

Foto CC BY-SA 2.0 Eva Rinaldi, Wikimedia Commons


Hraje v