Shivani Ghai

Shivani Ghai

24.4.1975 49 let

Celé jméno: Shivani Ghai
Místo narození: Newcastle, Northumberland, Velká Británie
Známé projekty: The Catch, Dominion, London Has Fallen, Batwoman

Shivani Ghai je anglická herečka indického původu, narozená roku 1975 v Newcastlu. Vyrůstala v Gosforthu, kde chodila na Gosforth High School. Později chodila na Derby University, kde získala titul bakaláře filmových a televizních studií.

Shivani započala kariéru v Londýně roku 2001, když se objevila v jedné epizodě seriálu Doctors. Od té doby se pravidelně objevovala v různých britských seriálech, kde sehrála epizodní role. Změna přišla roku 2007, kdy si zahrála seriálu Un medico in famiglia, kde v šestadvaceti epizodách ztvárnila postavu Sarity. Pár epizod odehrála v seriálu Five Days, ale další skutečné role se dočkala až roku 2012 v seriálu EastEnders, kde ztvárnila postavu Ayeshy Rany. V roce 2021 se představila v seriálu Batwoman jako Safiyah, hlavní záporačka druhé série.

Roku 2012 se objevila ve filmu Cleanskin a o rok později v minisérii The Bible a v letech 2014–2015 jsme ji mohli vídat v seriálu Dominion. Roku 2016 se jako Amal Mansoor objevila v akčním thrilleru s Geraldem Butlerem a Aaronem Eckartem London Has Fallen a zahrála si Felicity v seriálu The Catch.

Foto: Syfy


Hraje v