Stephan Bruner

Stephan Bruner

18.11.1984 38 let

Celé jméno: Stephan Bruner
Místo narození: Los Angeles, USA
Známé projekty: The Book of Boba Fett

Sice se jmenuje Stephan Bruner, ale celý svět ho zná před přezdívkou Thundercat. Thundercat je skladatel, raper, baskytarista a v neposlední řadě taktéž herec. V roce 2002 se přidal ke kapele Suicidal Tendencies, kde působil až do roku 2011. Zde se dokonce potkal i se svým bratrem Ronem Brunerem. Následně se Stephan vydal na sólovou dráhu, kdy je jeho předností je především rap.

V roce 2011 vydal svou první sólovou desku The Golden Age of Apocalypse. V roce 2013 na ní navázal albem Apocalypse, o další dva roky později zase s The Beyond / Where the Giants Roam. Stephan Bruner je velkým fanouškem Marvelu, což často můžeme vidět na jeho oblečení. Mezi jeho nejoblíbenější postavu patří Punisher. Pro film Venom 2: Carnage přichází dokonce složil soundtrack.

V roce 2016 Thundercat dokonce získal cenu Grammy. O čtyři roky později vydal další své povedené album s názvem It Is What It Is. Když nebudeme počítat jeho účinkování v hudebních klipech, za zmínku rozhodně stojí účinkování v seriálu The Book of Boba Fett, kde si zahrál Rozparovače. V posledních letech vyhrává jednu hudební cenu za druhou a jeho sláva vstoupá.


Hraje v