Tyler James Williams

Tyler James Williams

9.10.1992 31 let

Celé jméno: Tyler James Williams
Místo narození: Westchester County, New York, USA
Známé projekty: Everybody Hates Chris, The Walking Dead

Tyler James Williams se narodil roku 1992 ve Westchester County v New Yorku, ale vyrůstal v části Yonkers, která je taktéž v New Yorku. Je synem Le'Roye Williamse (policejní strážník) a Angely Williams (zpěvačka a skladatelka). Tyler má dva mladší bratry Tyrela Jacksona Williamse a Tylena Jacoba Williamse. Oba jsou taktéž herci.

Tylerova kariéra začala už roku 2000, když se objevil v jedné epizody seriálu Sesame Street. Hned poté se začal věnovat seriálu Little Bill, kde si v šesti dílech zahrál Bobbyho. O pět let později si zahrál zatím jeho největší roli, kterou byla hlavní postava Chrise v seriálu Everybody Hates Chris. Zde si zahrál v letech 2005 – 2009.

Po roli Chrise se začal objevovat v různých seriálech, kde ztvárnil epizodní role. Další velká role přišla roku 2012, když si zahrál Owena v seriálu Go On. Jeho role byla pravidelná, objevil se až v 19 epizodách. Dále následovala role v seriálu The Walking Dead, kde v letech 2014 – 2015 hrál Noaha. Od roku 2016 ho budeme vídat v seriálu Criminal Minds: Beyond Borders, kde se objeví v hlavní roli Russe Montgomeryho.

Za svou hereckou kariéru se mu podařilo získat několik cen. Především byl nominován na cenné sošky za svou roli v seriálu Everybody Hates Chris.

Foto CC BY-SA 4.0 Hamilton Slim. Wikimedia Commons


Hraje v