S01E03: One Giant Leap

S01E03: One Giant Leap

CZ 9.10.2006 13 340 000 43 minut


Hiro s Andem podniknou cestu do Spojených Států, aby naplnili Hirův osud. Claire se ocitá v nebezpečí, když najde zalíbení v podivném klukovi. Matt Parkman se setkává se Sylarem.

Niki, Micah

Niki a Micah společně odjíždějí za matkou Niki muže D.La. Niki totiž při zakopávání mrtvol našla prstýnek, který nosí pouze D.Lova parta. Bojí se, že její muž je zapletený ještě do horších věcí, než byl. D.Lova matka ale popírá, že by její syn mohl někoho zabít. Niki naštvaně odjíždí s Micahem pryč. Cestou je zastaví strážník, který Niki oznamuje, že pan Linderman by s ní potřeboval mluvit.

One Giant Leap

Hiro, Ando, Isaac

Hiro se vrací za Andem a prosí ho, jestli by se nevydal s ním zachránit svět. Vypráví mu svůj příběh, který zažil v budoucnosti. Ando mu zpočátku nevěří, poté co mu ale Hiro ukáže komiks z budoucnosti, začíná pomalu svému přítelovi věřit. Společně zachrání dívku před autem, přesně jak bylo v komiksu.

Poté se Hiro a Ando vydávají letadlem do Spojených států. Přesně podle komiksu si půjčují v Americe auto a vyrážejí do Las Vegas, kde má začít jejich příběh. Několikrát se také pokoušeli dovolat Isaacovi a varovat ho. Isaac mezitím propadá panikám a nadobro posílá Simone od sebe pryč. Později ve svém skicáku objeví obrázek, na kterém se Simone a Peter Petrelli líbají.

One Giant Leap

Peter, Nathan, Simone

Nathan Petera informuje, že jeho pokus o létání se už roznesl. Sám Nathan ještě neví, co novinářům řekne. Nechce poškodit svojí kampaň. Peter mezitím Simone oznamuje, že končí s ošetřováním jejího otce. Myslí si, že je předurčen k něčemu většímu.

Na Nathanově večírku Nathan všem pozvaným oznámí, že jeho bratr Peter se pokusil o sebevraždu. Peter naštvaně odchází a později Nathana uhodí. Tohle si o něm nemyslel. Za promáčeným Peterem od deště přichází Simone, které se Peter svěří, že se do ní zamiloval. Oba se políbí.

One Giant Leap

Mohinder, Matt, Sylar

Matt se pokouší detektivu přesvědčit, že opravdu dokáže číst myšlenky. Po pár pokusech, kdy se o to Matt pokusí, nakonec detektivka Mattovi uvěří. Detektivka po Mattovi chce, aby promluvil s Molly, s dívkou, které zabil Sylar rodiče. Matt přichází za Molly právě včas, Sylar proniknul do budovy a pokusil se napadnout Molly. Matt naštěstí včas zakročil a Sylara odehnal.

Matt se po těžké práci vrací domů, kde na něj čeká jeho manželka. Přečte manželce myšlenky a zjistí, že by nejradši byla sama. Matt se tedy vydává do hospody, kde se baví tím, že ostatním čte myšlenky. Nedokáže je ale přečíst jednomu černochovi. Mattovi se udělá zle a omdlí.

Mohinder mezitím nachází v otcově notebooku schovaný zápisník, kde nachází klíč od bytu Sylara. Mohinder si po nahrávce, kterou slyšel v otcově telefonu myslí, že Sylar zabil jeho otce. Společně se s Eden vydává do jeho bytu. Nachází tu Sylarovi nápisy, jak prosí o odpuštění. Mohinder ihned běží pro policii, aby jim vše ukázal. Jakmile tam ale policie přichází, nápisy jsou pryč.

One Giant Leap

Claire, Noah

Claire má večer školní večírek a s přípravou ji pomáhá její otec Noah, který začíná mít o ní strach. Claire ho ale ujišťuje, že bude opatrná a nic se jí nestane. Na večírku se Claire sblíží s jedním klukem. Společně se začnou líbat a kluk se později pokusí Claire znásilnit. Claire se brání a při souboji s klukem se napíchne na větev. Později se Claire probudí v nemocnici. Má celé rozříznuté břicho…

One Giant LeapŽádné hlasy s komentářem. Buď první!