S01E19: 0.07%

S01E19: 0.07%

CZ 23.4.2007 11 960 000 43 minut


Linderman povídá Nathanovi o jeho plánu s New Yorkem, Matt začíná nečekaně spolupracovat s Noahem, Claire poznává svou pravou rodinu a Peter se opět tváří v tvář setkává se Sylarem.

Nathan, Linderman

Linderman ukazuje Nathanovi sbírku obrazů, které koupil od Isaaca. Na jednom obraze je, jak je Nathan prezidentem. A Linderman si je jistý, že toto se ve skutečnosti stane. Poté se také dozvídáme, že Linderman má schopnost léčit věci a lidi. Také překvapeně zjišťujeme, že Linderman není pouze mafián, ale i výkonný ředitel Společnosti Primatech, která se stará o lidi se schopnostmi. Mezi jeho zaměstnance tedy pochopitelně patří Thompson i Cindice.

Nathan také přichází na to, že Linderman ví o tom, že Peter vybuchne. A nepokusí se tomu ani zabránit, protože sám Linderman chce „očistit“ lidi. Linderman dopodrobna ví vše o našich hrdinech. Znechucený Nathan, který už nemůže nic z toho poslouchat, odchází.

.07%

Mohinder, Sylar, Isaac

Sylar začíná Peterovi rozřezávat hlavu, ten se ale úspěšně vyléčí a odhodí Sylara. Poté se zneviditelňuje. Sylar pomocí telekineze ovládne střepy na podlaze a mrští jimi po celé místnosti. Peterovi se jeden ze střepů zabodne do hlavy. Peter poté umírá. Sylar je poté ihned zneškodněn Mohinderem, který ihned odvádí Peterovo mrtvé tělo k jeho rodině.

Sylar se brzy probouzí. Mohinder stačil s sebou sbalit seznam lidí se schopnostmi. Sylar ale nachází kousek z tohoto listu, který vypráví o muži, který dokáže malovat budoucnost – Isaaca. Sylar se ihned za ním vypravuje a zabíjí ho. Převezme jeho schopnost a namaluje také svůj první obraz.

Mohinder po návratu od Petrelliových volá do Primatechu. Chce se setkat s Bennetem a informovat ho o Sylarovi. Bennet ale už pro Společnost nepracuje a za Mohinderem tedy přichází Thompson. Ten mu nabízí práci u nich. Také mu slibuje, že o Sylara bude postaráno.

.07%

Peter, Claire, Angela

Angela vysvětluje Claire, proč jí byla nucena dát pryč – existovala (a pořád existuje) Společnost, která by jí vyškolila a udělala z ní agenta. To ale Angela nechtěla, a proto jí svěřila Bennetovi. Nyní, ale když ví Společnost o Claiřině schopnosti, chce se jí zmocnit. Proto jí chce Angela poslat do Paříže. Angela také ukazuje Claire jejího otce Nathana a strýce Petera.

Peter je akorát Mohinderem přivezen k Petrelliovým. Claire, Angela a Nathan oplakávají Peterovo smrt. Claire si najednou všimne, že Peter má zabodnutý střep v hlavě. Vyndá ho a Peter poté ožívá. Večer přichází za Claire Nathan a říká ji, že zatím bude nejlepší, když si veřejnost bude myslet, že nemá dceru.

.07%

Matt, Noah, Ted

Poté co Společnost Primatech zjistila, že Noah jim lže, uvěznili ho do jedné ze svých cel. V podobných celách vězní i Matta a Teda. Za Noahem přichází Thompson, který chce od něj vědět, kde je Claire. Noah mu ale nemůže nijak pomoci, protože sám to neví – Haiťan si přece pohrál s jeho pamětí.

Matt slyší ve své hlavě myšlenky Noaha, který ho navede, jak oklamat strážního a dostat se z cely ven. Matt poté osvobodí Teda, který vyřadí z provozu poplašní zařízení. Za chvíli je osvobozen i Noah a všichni tři utíkají.

.07%

Niki, Micah, D.L.

Niki je pozvána k samotnému Lindermanovi na schůzku. D.L. jí prosí, ať tam nechodí, Niki ale na něj nebere ohled. Jejího těla se znovu zmocnila bezcitná Jessica. Na schůzce po ní Linderman chce, aby mu půjčila syna Micaha. Niki nesouhlasí a odchází. Linderman ale opravdu Micahu potřebuje a na věc nasadí Cindice, která se přestrojí za Niki a vezme Micahu k Lindermanovi.

.07%

Hiro a Ando

Hiro a Ando se po krádeži meče přesunuli do budoucnosti, kde bomba už vybuchla. Hiro ví, že ve své době stále dělají něco špatně a je připraven v budoucnosti zjistit, co to je a poté se až vrátit. Hiro a Ando vyrážejí do Isaacovo ateliéru, kde potkají muže s mečem. Dozvídáme se, že je to Hiro z budoucnosti…

.07%Žádné hlasy s komentářem. Buď první!