S02E03: Kindred

S02E03: Kindred

CZ 8.10.2007 10 910 000 43 minut


Claire se začíná sbližovat s Westem, stejně podobně jako Peter v Irsku s Caitlin. Niki se dobrovolně vydává Společnosti, aby mohla být vyléčena a Sylar zjišťuje, že všechny jeho schopnosti jsou pryč.

Maya, Alejandro, Sylar

Maya a Alejandro usoudí, že pěšky to přes Mexiko nepůjde, proto se pokusí Alejandro ukrást auto. Při krádeži ho ale chytne policie a zatýká ho. Maya utíká. Později se Maya rozhodne dojít pro svého bratra na stanici. Policie jí také zavírá. Právě totiž odhalila, že ona a její bratr jsou vrazi. Maya znovu aktivuje svou schopnost a dostává se z věznění. Společně s Alexandrem utíkají ze stanice. Uteče s nimi také vězeň Derek, který má auto.

Zjišťujeme, že Sylar žije. Je po těžké operaci a stará se o něj Candice, která dokáže vytvářet iluze. Sylar také zjišťuje, že ztratil své schopnosti. Nechce být dál vězněn Candice, a proto jí zabíjí. Bere si také její schopnost, bohužel ale nefunguje. Sylar ví, že se s ním děje něco divného. Později utíká z věznění a uvědomuje si, že je v místech, které nezná.

Kindred

Hiro, Ando

Ando má problémy v práci s kázní. Také mu velice chybí Hiro a často si prohlíží jeho meč. Tady Ando nachází tajnou přehrádku, kde mu Hiro nechává vzkazy. Ando se tak konečně dozvídá, že Hiro je v minulosti v Japonsku a že se setkal s Takezo Kenseiem.

Hiro mezitím Kenseiovi vysvětluje, že má také schopnost – ovládat časoprostor. Kensei chce svojí schopnost využít pro peníze, to ale nechce Hiro dovolit. Hiro přemístí Takeza k rozzuřeným 90 Roninům, aby Kensei získal ohnivý svitek. To také dokáže a vrací se za Hirem a Yaeko, která se do Kenseie zamilovala. Hiro už se připravuje vrátit domů za Andem, ale na poslední chvíli si to rozmyslí a zůstává s Kenseiem a Yaeko.

Kindred

Peter

Peterova práce pro Rickyho bude, že se dostane k penězům z fotbalového zápasu. Když vše vyjde, vrátí Ricky Peterovi krabičku s jeho minulostí. Celá akce klapne a Ricky získává peníze. Jeden z Rickyho mužů se ale pokusí Rickyho zradit, přesně jak si Peter myslel. Peter ho odeštve a je přijat do rodiny Rickyho tím, že je mu vytetován na ruku rodinný symbol. Peter se zatím rozhoduje neotevřít krabičku. Ještě chce zůstat s Rickym a hlavně s Caitlin, se kterou se poprvé políbí.

Kindred

Niki a Micah

Micah nese smrt svého otce velmi těžko. Navíc se s Niki znovu stěhují. Tentokrát do New Orleans, kde Micah bude trávit svůj čas u Dawsonových. Niki musí ještě něco vyřídit. Spojí se s Bobem Bishopem ze Společnosti a slibuje mu, že mu pomůže. Pouze ale v případě, když jí vyléčí. Bob Niki slibuje, že pro ní udělá vše.

Kindred

Claire a West

Claire se stále nechce přiznat Westovi, že je neobyčejná. West toho má plné zuby a ukáže Claire, co on dokáže. Mezi oběma dojde k uvolnění a také se poprvé políbí. Claire si všimne zvláštního znaku na Westově krku. West říká, že byl na krátkou dobu unesen a jediné, co si pamatuje, je muž s hranatými brýlemi. Claire ví, že se jedná o jejího otce.

Kindred

Mohinder, Matt, Noah

Mohinder se vrací zpět domů za Mattem a Molly. Matt říká Mohinderovi a nočních můrách Molly. Mohinder mu slibuje, že nyní na ní dohlédne. Celá jeho práce se nyní bude odehrávat ve městě, protože Bob Bishop Mohinderovi věnoval ateliér Isaaca Mendeze. Tady také Mohinder nachází poslední z jeho obrazů, kde je mrtvý Noah. Celý obrázek Noahovi ihned posílá…

KindredŽádné hlasy s komentářem. Buď první!