S02E07: Out of Time

S02E07: Out of Time

CZ 5.11.2007 9 880 000 43 minut


Peter čelí nepěkné budoucnosti, kde jsou všichni nakaženi virem Shanti. Společnost je napadena Maury Parkmanem a Niki, Mohinder, Nathan a Matt musí spojit síly, aby poskoka obávaného Adama porazili.

Claire, West, Noah

Noah všechny obrazy namalované Isaacem nafotí a poté spálí. Noah také informuje Mohindera, že na jednom obraze je on, jak střílí se zbraní od Společnosti. Mohinder nic nechápe a navíc si s Noahem pomalu přestává rozumět.

Claire ráno zjišťuje šokující novinku – West se seznámil s její matkou. Claire z toho vůbec není nadšená, navíc celou situaci ještě víc zkomplikuje vracející Noah. West v něm ihned poznává muže, který ho unesl. Claire mu vysvětluje, že se jedná o jejího otce. West jí ale nevěří a myslí si, že je to past a odlétá. Noah se dozvídá, že Claire má kluka. Také přichází na to, že Claire a West si udělali srandu z kapitánky roztleskávaček. Ihned nařídí rodině, aby se sbalili. Všichni se totiž stěhují.

Out of Time

Hiro, Ando

Hiro, Yaeko a její otec jsou stále v zajetí Bělovouse a Kenseie. Hiro nakonec dokáže oba dva zajatce dostat na bezpečné místo a poté vyráží zničit všechny Bělovousovy zbraně. Ještě předtím, než to udělá, se Hiro utká s Kenseiem. Hiro zapálí celý Bělovousův tábor a ten vybuchne i se zbraněmi. Hiro mizí pryč a nechává Kenseie ve vybuchujícím táboře. Poté se Hiro loučí s Yaeko a vrací se zpět za Andem, který mu říká nepříjemnou novinku – jeho otec zemřel.

Out of Time

Mohinder, Niki

Mohinder není vůbec nadšený, že mu Niki dělá parťáka. Mohinder tak nemůže pracovat s Noahem na zničení Společnosti. Navíc je v celé budově Společnosti vyhlášen poplach. Maury Parkman sem dorazil a chystá se zabít Boba. Jediná šance, jak Mauryho zastavit, je píchnout mu virus. Niki se dobrovolně hlásí na tuto akci.

Maury ale vkládá Niki do hlavy nepříjemné myšlenky a Niki napadne Mohindera. Po naléhání Boba Niki přichází opět k sobě. Aby se ale zastavila, píchne si virus sobě. Jediná šance, jak vyléčit Niki, je Mohinderova krev. Mohinder ale zjišťuje, že jeho krev už není léčivá. Další možnost, jak zachránit Niki, je přivést do Společnosti Claire s její krví. Mohinder se Bobovi přiznává, že pracoval s Noahem na zničení Společnosti. Bob zůstává klidný. Pouze chce, aby mu přivedl Claire. Pro jistotu dává Mohinderovi zbraň, kdyby do věci zasahoval Noah.

Out of Time

Matt, Nathan

Matt a Nathan dorážejí do Společnosti, aby Boba ochránili a pomohli uvěznit Mauryho. Nathan se mezitím od Boba dozvídá, že Peter žije. Před dvěma týdny utekl a Společnost neví, kde je. Nathan se také dozvídá o muži, který za vraždami stojí. Je to Adam Monroe a Mauryho používá jako loutku.

Matt mezitím zažívá další imaginární představu jeho otce. Matt se ale dokáže kontrolovat a sám svého otce uvězní ve svých myšlenkách. Maury je tak neškodný a je předán Společnosti. Vzápětí se také probírá Molly, která se zdá být v pořádku.

Out of Time

Peter a Caitlin

Peter zjišťuje, že v budoucnosti řádí smrtelný virus Shanti, který zabil už mnoho lidí. Peter a Caitlin jsou odvedeny do karantény. Tady se Peter setkává se svojí matkou a pomalu si začíná vzpomínat. Caitlin je mezitím převážena do jiné karantény, než je Peter. Peter se snaží tomu zabránit, nechtěně se ale vrací v čase zpět do Montreálu. A sem za ním přichází konečně Adam. Zjišťujeme, že Adam je dávný japonský bojovník Takezo Kensei…

Out of TimeŽádné hlasy s komentářem. Buď první!