S03E09: It´s Coming

S03E09: It´s Coming

CZ 17.11.2008 7 590 000 43 minut


Ando má plné práce s Hirem, Peter se snaží být hrdinou i bez schopností, Matt nachází cestu k Daphne, Arthur projeví náklonnost Angele a Sylar se nečekaně sbližuje s Elle, dívkou, které zabil otce.

Hiro a Ando

Arthur upravuje Hirovi paměť tak, aby si nepamatoval nic, co se mu o něm zdálo. Hiro si tedy nyní myslí, že je mu 10 let. Hiro se nedokáže vůbec zorientovat, naštěstí se díky Andovi přemístí do bezpečí před Arthurem.

Ando začíná Hirovi vysvětlovat, v čem spočívá jeho schopnost. S Hirem to ale není vůbec lehké. Ando chce, aby se Hiro přemístil na místo, které by mu mohlo osvěžit paměť. Hiro se ale místo toho přemisťuje do obchodu s komiksy, kde nachazí svůj komiks. V komiksu je, čím vším si Hiro prošel až do této chvíle. Neví ale, co bude dál. Komiks končí slovy „už to přichází“.

It's Coming

Peter a Claire

Peter chce Claire poslat domů. Ta ale odmítá, chce totiž zůstat s Peterem a ochraňovat ho. To rozhodně bude potřeba, protože Petera právě nachází Knox s Flint, kteří si pro něj jdou. Claire a Peter naštěstí dokáží utéct. Peter se stále snaží Claire přemluvit, aby šla domů. Nechce totiž, aby se s ní stal zabiják, jak viděl v budoucnosti. Claire ale Petera neposlouchá a znovu zdržuje Knoxe a Flinta.

Knox a Flint ale nechtějí Petera předat Arthurovi, chtějí mu předat Claire. Situaci naštěstí vyřeší Peter, který dokáže Claire zachránit. Oba se vydávají do Primatechu za Peterovo matkou.

It's Coming

Sylar, Elle, Arthur

Arthur se vrací z Afriky za Sylarem. Říká mu, že ví o tom, že Petera před smrtí zachránil on. Ví to, protože oba mají stejnou schopnost – přebírat schopnosti. Je pouze otázka času, kdy se Sylar naučí převzít cizí schopnost bez zabití. Arthur ho to chce naučit.

Arthur posílá Sylara za Elle, která je neustále přebitá elektřinou. Elle se chce pomstít Sylarovi za vraždu jejího otce. Začíná Sylara mučit svými blesky. Po chvíli ale Elle dojdou síly a požádá Sylara, aby jí zabil. Ten to ale razantně odmítá a chce po Elle, aby si sama odpustila. Vzápětí Elle začíná kontrolovat své schopnosti a Sylar přejímá její schopnost.

Arthur také přichází na to, že posledně pár lidí dostalo schopnosti za zatmění slunce. A zřejmě další se blíží, protože Arthur namaluje budoucnost, kde je vidět pouze zatmění.

It's Coming

Mohinder, Nathan, Tracy

Mohinder se stále snaží vytvořit sérum, které by dávalo lidem schopnosti. I když má celý vzorec, stále to nefunguje. Mohinder přichází na to, že ve vzorci chybí katalyzátor, který se pravděpodobně objevuje v lidském těle.

Nathan mezitím navštíví svého svého otce, který se ho pokouší zmanipulovat na svojí stranu. Nathan naštvaně odchází a vyráží za svojí matkou do Primatechu. Tracy se mezitím tajně schází s Arthurem a říká mu, že ovlivní Nathana tak, aby dělal to, co chce jeho otec.

It's Coming

Matt, Daphne, Angela

Matt a Daphne se vydávají do Primatechu. Nenacházejí tady ale nikoho kromě Angely, která je v komatu. Matt se dostává do její hlavy a nachází jí spoutanou Arthurem. Pokouší se jí dostat pryč, Arthur mu to ale nedovoluje. Arthur také Mattovi řekne, že ho Daphne zradila. Daphne, která se mezitím také objevuje ve snu, vše přiznává. Také řekne Mattovi, že ho miluje. Angela poprosí Arthura, ať jí pustí. Arthur poslouchá a nechává všechny jít.

Angela děkuji Mattovi za pomoc. Následně na místo dorazí Peter, Claire a Nathan. Angela jim sděluje, že musí změnit budoucnost. Arthur se totiž snaží vytvořit sérum, které dává lidem schopnosti. K tomu ale potřebuje ještě katalyzátor schovaný v lidské bytosti. Claire si myslí, že ona je ten katalyzátor. Protože když jí Sylar odřezával hlavu, řekl, že je výjimečná. Boj o Claire začíná…

It's Coming  • karlospajdos
    karlospajdos 23.12.2015 | 16:39:08

    Už se to blíží!!!! Ty dvě party záporáci a dobráci jsou good.

  • tom99
    tom99 8.7.2015 | 12:59:35

    O trochu slabší díl než ty předchozí. Peter bez schopností je furt super, ale něco tomu chybí. To, jak Elle lehce odpustila Sylarovi, bylo docela okaté…