S03E15: Trust and Blood

S03E15: Trust and Blood

CZ 9.2.2009 7 900 000 43 minut


Poté co Claire havarovala úmyslně s letadlem a zachránila své přátele, je jedna žena s nadpřirozenými schopnostmi vážně zraněná. Sylar se chce za každou cenu dozvědět, kdo je jeho otec, a spojuje síly s Lukem.

Hiro, Matt, Mohinder

Po havárii letadla se Matt, Hiro a Mohinder spojují. Všichni si nacházejí nějaké oblečení a chtějí co nejdříve zmizet od vojáků, kteří je stále pronásledují. Mattovi ale najednou zbělají oči a začne malovat budoucnost, na které namaluje Hira v Indii a postřelenou Daphne u vraku letadla. Matt se chce ihned vrátit k letadlu. Hiro a Mohinder jdou s ním.

Trust and Blood

Daphne, Ando

Ando pomocí GPS signálu zjistil, kde Hiro je. Pokouší se do daného místa odletět, ale je mu sděleno, že místo, které zadal, neexistuje. Za Andem do Japonska přichází Daphne, která mu oznámí, že Matt také zmizel. Oba se vydávají podle GPS signálu k havarovanému letadlu. Daphne a Ando potkávají Hira, Matta a Mohindera. Než stačí něco podniknout, objeví se lovec Danko a jeho lidé. Zabijí Daphne a pokusí se také zabít ostatní. Všichni rychle mizí pryč.

Trust and Blood

Peter, Tracy

Peter po havárii utíká s Claire. Brzo jí ale chytí Noah. Petera bude mít také na mušce, ale nechává ho překvapivě jít. Později Peter v lese nachází Tracy. Peter Tracy vysvětluje, že jeho schopnosti nefungují tak, jak by měli. Peter má pouze schopnost toho člověka, kterého se naposled dotkne.

Peter a Tracy vymyslí plán, jak se dostat k Nathanovi. Tracy volá Nathanovi a chce po něm, aby se setkali. Nathan přijímá a na schůzku dorazí. Peter ale zjišťuje, že vše je podvod, protože Nathan tady má s sebou vojáky včetně Danka. Peter přejímá Nathanovo schopnost a odlétá. Tracy je uvězněna Dankem.

Trust and Blood

Claire, Noah

Claire je odvlečena Noahem do základny před troskami letadla. Noah jí vysvětluje, že vše má na starosti vláda a on dělá pro ni, aby Claire ochránil. Uzavřel totiž dohodu, že když bude Noah spolupracovat, Claire bude z celého uvěznění lidmi se schopnosti vynechána. Claire ale už svému otci nevěří, nevěří ani svému „pravému“ otci, který ji začíná mít plné zuby a posílá jí domů k matce do Costa Verde.

Doma si Clařina matka Sandra myslí, že Claire celou dobu hledala vysokou školu. Claire náhle přichází na mobil zpráva od neznámého člověka, ať se nevzdává, a že je načase začít bojovat.

<img src=„/_galeri­e/heroes/epizo­dy/8585.jpg“ width=„550"al­t="Trust and Blood“>

Sylar, Luke

Sylar přivádí agenta Simmonse k němu domů. Počká, až přijde jeho rodina – manželka Mary a syn Luke. Sylar chce zjistit, co všechno agent Simmons ví o jeho otci, když bydlí přes ulici. Simmons ale vzdoruje a nic neříká. Sylar se proto rozhodne mučit jeho ženu, do konfliktu ale zasáhne Luke, který má schopnost tavit věci.

Sylar v Lukeovi nachází zalíbení a jeho schopnost se mu líbí. Ještě více si ho oblíbí, když Luke zabije svého otce, který se právě pokusil dostat ze Sylarových pout. Sylar opouští dům i s Lukem, který ví, kde Gabrielovo otec je. Oba si berou matčino auto a vyrážejí na cestu.

Trust and Blood

Nathan, Danko, Angela

Nathan ihned po ztroskotání letadla přijíždí na toto místo. Likviduje všechny věci, které by mohli přilákat veřejnost. Největší problém ale má s lovcem Dankem, který začíná mít dost lidí se schopnostmi. Bylo zabito pár jeho lidí a on jim chce úder vrátit. Nathan naštěstí dokáže Danka zkrotit.

Později Nathan vede se svojí matkou Angelou dlouhý rozhovor o tom, co se stalo. Také navštěvuje Tracy, které radí, ať vojákům nevzdoruje. Poté odchází. Tracy za Nathanem křičí „Jsi jedním z nás, jsi jedním z nás“…

Trust and Blood  • karlospajdos
    karlospajdos 24.12.2015 | 0:56:16

    Nathan je fakt psychouš…

  • tom99
    tom99 10.7.2015 | 21:03:22

    Temnější, realističtější. Tohle se mi vážně dost líbilo.