S03E16: Building 26

S03E16: Building 26

CZ 16.2.2009 7 690 000 43 minut


Claire pomáhá utéct chlapci Alexovi, Hiro se snaží být znovu hrdinou, jakým kdysi býval. Nebezpečný lovec Danko je schopný udělat cokoliv, aby dostal všechny výjimečné za mříže.

Sylar a Luke

Sylarovi pomalu dochází trpělivost s Lukem. Zatímco on chce doopravdy najít svého otce, Luke si z hledání dělá výlet. Aby se Luke nějak znovu ospravedlnil, prozradí Sylarovi, že jeho otec ho prodal, aby měl peníze. Kdysi ho totiž vozíval v červeném vozíku. Sylar si začíná pomalu vzpomínat. Sylar a Luke si dělají přestávku. Sylar Lukeovi vysvětluje, proč chce vůbec najít svého otce. Luke za oplatu dává Sylarovi přesné místo, kde jeho otec bydlí. Než stačí oba něco dalšího podniknout, přichází ozbrojení muži. Sylar dokáže uprchnout, ale Luke je chycen.

Sylar se vydává díky Lukeovo mapě ke svému otci. Po chvíli si ale vše rozmyslí a vydá se pro Lukea. Zachrání ho, ale Lukeovi řekne, že se vrátil pouze kvůli vysílačce vojáků. Příště chce totiž být Sylar připraven, až se ho znovu pokusí najít.

Building 26

Hiro, Ando

Hiro a Ando se dostávají do Indie a vyrážejí k budově, kterou Matt namaloval. Hirovo úkolem podle obrázku je obnovit svojí schopnost a přerušit svatbu. Do úkolu se ale pustí Ando a nevěstu nachází. Přemlouvá ji, ať si muže nebere. Ando je ale brzo ženichem odvlečen pryč. Přerušení svatby tedy zůstává pouze na Hirovi.

Svatba začíná a Hiro sebere svojí odvahu a přeruší svatbu. Uhodí ženicha a přinutí ho, aby mu vydal zpět Anda. Oba přátelé jsou opět spolu a Hiro přichází na to, že aby se stal hrdinou, nepotřebuje své schopnosti. Poté Hirovi a Andovi přichází vzkaz od muže, který si říká rebel: „Vydej se do L.A. a zachraň Matta Parkmana“.

Building 26

Nathan, Tracy, Danko

V budově 26 mezitím probíhá brífink, na kterém se projednávají všichni lidi se schopnostmi. Nathana přichází navštívit vlivná žena od prezidenta, která chce vědět, proč Nathan potřebuje víc financí. Nathan zavádí ženu k Tracy a ukáže jí, co umí. Žena se ale nenechává přesvědčit a chce celou operaci zrušit. Všichni lidé totiž mají mít právo na svobodu.

Pak ale náhle Tracy utíká ze svého věznění a při útěku zmrazí jednoho muže. Ženě od prezidenta dochází, že tito lidé musí být kontrolováni. Poté slibuje Nathanovi, že finance dostane. Později se dozvídáme, že Danko dopomohl Tracy uniknout, aby žena viděla, co lidi se schopnostmi vlastně dokáží.

Building 26

Claire, Noah

Claire, Noah, Sandra a Lyle žijí poklidný život v Costa Verde. Sandra ani Lyle neví, co skutečně jejich otec dělá a Claire je ze všeho špatně, jak Noah své ženě opět lže. Claire také přichází další anonymní zpráva, která jí říká, ať zachrání Alexe. Claire se podle pokynů rebela vydává do Alexova sídla. Alex je muž, který dokáže dýchat pod vodou a zřejmě má o něj Nathan zájem. Na celou misi byl povolán Noah a ten se pro Alexe vydává. Claire naštěstí s Alexem prchá.

Později Claire přichází domů a poví své matce vše, co její otec vlastně dělá. Sandra, která má až po krk všech lží, chce po Noahovi, aby se odstěhoval. Ten vzápětí tak učiní. Claire také dočasně umožní Alexovi u sebe azyl.

Building 26

Peter, Matt, Mohinder

Zhroucený Noah, který byl přinucen odstěhovat se, se ubytuje v místním hotelu v Costa Verde. U baru si dává skleničku alkoholu a povídá si s barmankou. Najednou se mu ale udělá špatně a omdlévá. Dozvídáme se, že jeho omdlení má na svědomí Peter, Matt a Mohinder, kteří chtějí od Noaha nějaké informace…

Building 26  • karlospajdos
    karlospajdos 24.12.2015 | 14:20:57

    Kdo pak je asi REBEL? Dobrej díl.

  • tom99
    tom99 10.7.2015 | 21:04:27

    Po dlouhé době jsem se vážně docela nudil. U Nathana, Tracy, Sylara mě to bavilo. U Hira, Anda a Claire to bylo dost slabé a příběh, který jsme skrze ně sledovali, nebyl záživný…