My s Hrdinama nekončíme!

My s Hrdinama nekončíme!

8.7.2010 20:30


Ohledně našich Hrdinů se NBC vůbec nechce mluvit, ať už Tim Kring brání Heroes jak chce, zřejmě vše smiřuje ke konci celé ságy výjimečných, pojďme si tedy udělat soukromý projekt a dovyprávět příběh našich milovaných sami. Začneme v září jako každou sezónu.


V poslední době je celkem mrtvo o tom, zda noví Heroes přijdou s mini-sérií, celovečerním filmem, nebo seriál odkoupí jiná televizní stanice. Jelikož konec Hrdinů skončil otevřený, rozhodl jsem se s příběhem našich oblíbených POKRAČOVAT, aby web jen tak „neumřel“, než dojde k finálovému ortelu, co se s naším seriálem stane. Příběh mám celkem už i připravený, ale jelikož většině nyní začali letní prázdniny a budou mít dostatek času, tak by bylo skvělé, kdyby se svými nápady, jakým směrem by se měl seriál ucházet, svěřili. Psát můžete mě do VZKAZÍKU, nebo se svěřte přímo v našem FÓRU. Snad se nám podaří vytvořit příběh, který skvěle zakončí Heroes. Epizody budou vždy vycházet v pondělí, první vyjde 1. září (tedy ve stejné době, kdy nová řada i vycházela). Díly zřejmě nebudu publikovat, jestliže se rozhodne o tom, že nová série bude.

Veškeré informace o nové řadě si můžete přečíst v kolonce EXTRA, pro ty línější ZDE. Tam najdete vše o nové řadě a hlavně kdy se budou nové díly publikovat. Doufáme, že se vám díly budou líbit a jen tak s Heroes neskončíte. Přejeme příjemné čtení.


Jít na Heroes | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře