Adam Monroe / Takezo Kensei

Adam Monroe / Takezo Kensei

David Anders Sezóny 3 2007 - 2010


Schopnost: buněčná regenerace

Volume 2 – Generations

Takezo Kensei je japonský středověký Hrdina. Má podobnou schopnost jako Claire a je nesmrtelný, díky čemuž dokázal přežít do současnosti a aktuálně žije přes 400 let. Jeho schopnosti objevil Hiro Nakamura při cestování do minulosti. Hiro mu nevědomky ukradl jeho lásku Yaeko a z Kenseie se stal padouch. O 400 let později byl přesvědčený, že lidstvo se stále nemění, a pomocí viru Shanti se ho rozhodl vyhubit. Byl ale chycen a zavřen Společností do cely. Utéct mu pomohl až Peter Petrelli a společně málem vir vypustili, naštěstí Hiro zachránil situaci a Kenseie zaživa pohřbil.

Volume 3 – Villains

Angela Petrelliová ví, že někdo se všemi manipuluje a je zapotřebí někoho, kdo zná všechny. Jelikož Adam žije přes 400 let, je ideálním kandidátem. Hiro ho vykope, ale místo odpovědí mu Adam uteče. Brzo ho ale chytí Knox, který ho přivede k nemocnému Arthurovi Petrellimu, který mu odebere schopnost a Adam následně umírá.

Volume 5 – Redemption

S Adamem se setkáváme ještě jednou a to ve chvíli, kdy je Hiro nemocný a zdá se mu sen, že je souzen za své neustálé cestování do minulosti a její napravování. Adam, jakožto největší Hirovo nepřítel, stojí proti Hirovi a žaluje ho. Hiro nad ním ale vyzraje a v souboji, který má rozhodnout o všem, Adama porazí.