Kaito Nakamura

Kaito Nakamura

George Takei Sezóny 4 2006 - 2010


Schopnost: výpočet různých pravděpodobností

Volume 1 – Genesis

Otec Hira a Kimiko, který pro oba chce jen to nejlepší. Hiro je dědic Kaitovy firmy, ale protože sám má svoji misi a nemá čas se o společnost starat, břemeno padne na Kimiko. Kaito pomůže Hirovy ve svě cestě a naučí ho bojovat s mečem. Kaitova schopnost spočívá v tom, že dokáže předvídat budoucí kroky třeba na akciovém trhu. Proto je tak dobrý podnikatel.

Volume 2 – Generation

Adam Monroe, muž, kterého Kaito uvěznil za pokus vypuštění smrtelného viru Shanti, se dostal na svobodu a nyní se mstí každému zakladateli původní Společnosti. Kaito je jeho první obětí a umírá. Když Hiro zjistí tuto skutečnost, vrátí se v čase, aby svého otce zachránil. Tam ale pochopí, že neustálé napravování minulosti nikdy nepomůže, rozloučí se proto s otcem a vrací se do přítomnosti.

Volume 3 – Villains

Když se Hiro vydává do minulosti, aby od své matky získal katalizátor, který je zapotřebí k dokončení séra se schopnostmi, setkává se opět se svým otcem, který je strážcem tohoto vzorce. Zároveň také Kaito ve své závěti odkáže Hirovy firmu tak, jak vždy předpokládal, učiní ho rovněž strážcem vzorce, který spoustu let chránil před nebezpečím zvenku.

Volume 5 – Redemption

Když Hiro zjistí, že má nádor a umírá, ztrací kontrolu nad svými schopnostmi. Když už to s ním vypadá opravdu špatně, Hiro prožije jakýsi sen, kde je souzen za zneužívání svých schopností. Soudcem není nikdo jiný než jeho otec Kaito. Ten soudí spravedlivě a rozhodne, že boj mezi Hirem a Adamem určí, zda je Hiro vinen či nikoliv.