Mohinder Suresh

Mohinder Suresh

Sendhil Ramamurthy Sezóny 5 2006 - 2015


Schopnost: původně žádná, později supersíla

Volume 1 – Genesis

Mohinder je doktor a vědec v oblasti genetiky, stejně jako jeho otec Chandra. Mohinder zasvětil svůj život hledáním výjimečných lidí. Když se spojí se Sylarem, mužem, který zabil jeho otce, nevědomky tohoto obávaného vraha seznamuje s dalšími výjimečnými lidmi, a Sylar tak získává více a více schopností. Po incidentu na Kirby Plaza začne Mohinder bydlet s Mattem Parkmanem a společně se starají o malou Molly Walkerovou.

Volume 2 – Generations

Mohindera naverbuje Společnost a on pro ni začne pracovat. I když Bob Bishop se zpočátku zdá jako darebák, Mohinder následně uvěří jeho úmyslům a zcela zapomene, proč pro Společnost začal pracovat – aby ji zničil zevnitř společně s Noahem Bennetem. Mohinder zjistí, že virus, jímž byla nakažena i jeho mladší sestra, stále existuje a jediný lék už není Mohinderova krev, ale ta Claiřina. Díky ní se Sylar uzdraví a Mohinder mu tak nechtěně pomůže znovuzískat jeho schopnosti.
 • JaneyT
  JaneyT 5.3.2021 | 18:28:28

  Takový průměr. V jednu chvíli takové zlatíčko, a pak šup dostanu facku a je na zabití. Takže jednu chvíli super v jednu chvíli mi vadil. :)

 • Pepe891
  Pepe891 20.5.2013 | 13:10:18

  U mňa dosť rozporuplná postava.Chvíľu som ho mal rád potom zase moc nie.....ale celkovo u mňa skončil ako priemerná postava.

 • TONYNKO
  TONYNKO 17.10.2012 | 21:26:20

  Mohinder je OK. Akurat že som ho okrem Volume 3 nevidel ani raz poriadne použit schopnost.