Molly Walker

Molly Walker

Francesca Eastwood Sezóny 4 2006 - 2015


Schopnost: hledání lidí

Volume 1 – Genesis

Molly už jako malá přišla o rodiče, které zabil Sylar. V té době se o ní začala velice zajímat Společnost, protože má neuvěřitelný dar – dokáže vyhledat jakoukoliv osobu se schopnostmi. Jejím hrdinou je Matt Parkman, který ji zachránil hned dvakrát. Po úmrtí jejich rodičů se nemá o Molly kdo starat. Jelikož Matt nyní žije sám, rozhodne se si vzít Molly do péče společně s Mohinderem Sureshem, který Molly poznal ve Společnosti.

Volume 2 – Generations

Molly provází děsivé sny. Existuje pouze jedna osoba, kterou nemůže pomocí své schopnosti vyhledat. Tou osobu není nikdo jiný než Mattův táta Maury Parkman, který má shodou okolností prsty ve vraždách, které zrovna probíhají ve Společnosti. Molly je následně znovu nucena setkat se Sylarem a to ve chvíli, kdy Sylar hledá pomoc u Mohindera, u kterého doufá, že by mu pomohl vrátit jeho schopnosti.

Volume 3 – Villains

Molly zažila spoustu krušných chvil právě kvůli Mohinderovi a Mattovi. Mohinder se proto rozhodne ji svěřit do náhradní péče. Sen budoucnosti, který zažije Matt Parkman v Africe, ale ukazuje, jak Matt společně s Daphne Millbrook žije šťastně se svým dítětem a druhé dítě, o které se strají, je právě Molly. Tato budoucnost ale nikdy nenastává, protože Daphne umírá, a Molly tak už nikdy nebydlí znova s Mattem.

Molly se vyskytuje jako dítě v první a druhé sérii, ale znovu se vrací jako mladá žena také v Heroes Reborn.