Nathan Petrelli

Nathan Petrelli

Adrian Pasdar Sezóny 4 2006 - 2010


Schopnost: létání

Volume 1 – Genesis

Nathan je úspěšný politik, který se uchází o post senátora. Ve své kariéře se nezastaví před ničím. Nesdílí nadšení svého bratra Petera pro nové schopnosti, jako politikovi se mu zrovna nehodí jakékoli zvláštnosti v rodině. V jednu chvíli chce Nathan zničit mafiánského bosse Daniela Lindermana, ve druhé chvíli se s ním spojuje, protože Linderman pomocí Micahy zajistí, aby Nathan vyhrál volby. V den incidentu na Kirby plaza Nathan odlétá s Peterem, který nad New Yorkem vybuchne.

Volume 2 – Generations

Nathan je po výbuchu velice zraněný a kariéru senátora může pověsit na hřebík. Peter ale svého bratra vyléčí skrze Adamovu krev. I pak je Nathan zlomený a nedokáže se pořádně postavit na nohy. Společně s Mattem vyšetřují, kdo zabíjí zakladatele Společnosti, což je dovede až ke zjištění, že Peter žije. Nathan přivede zpět Petera na stranu dobra a společnými silami Adama zastaví. Když se Nathan rozhodne celý svět informovat, že existují lidé se schopnostmi, je postřelen.
 • JaneyT
  JaneyT 5.3.2021 | 18:16:33

  Nathana když jsem prvně viděla v TV před lety, tak jsem si ho hned oblíbila a mohu i říci, že i zamilovala. Ale po letech, co jsem tento seriál vidět znovu a kompletně celý, musím říci, že názor na něho měním. Herec je sexy, to popřít nemohu, protože to se nezměnilo. Ale jak jsem starší, tak prostě mi na něm něco vadilo, ale přesto jsem ho měla moc ráda a jeho konec jsem i obrečela. No, spíše uronila pár slz. :)

 • Cherry1824
  Cherry1824 5.1.2016 | 20:49:29

  Sice se někdy zdá jako strašný parchant, tak i přes tohle ho mám ráda. U něj nejde spíš o činy – to by byl odsuzován jak to jen jde – spíše si myslím, že jde hlavně o vývoj této postavy. Nathan se za ty všechny díly tak moc změnil jako málokterá postava…

 • Pepe891
  Pepe891 20.5.2013 | 13:07:23

  Pán dokonalý ktorý vôbec nebol taký dokonalý veľmi som ho nemusel.

 • TONYNKO
  TONYNKO 17.10.2012 | 21:29:25

  Nathan je tak rozporuplna postava že to až bolí. Po celi serial až do Volume 5 som nevedel čo si mam o nom mysliet. No vo Volume 5 sa konečne ukazal ako ten dobry. Jeho postava ma vlastne po celi serial naramne bavila. Až na to modlenie vo Volume 3.