Sandra Bennet

Sandra Bennet

Ashley Crow Sezóny 4 2006 - 2010


Schopnost: žádná

Volume 1 – Genesis

Sandra je manželkou Noaha Benneta a náhradní matkou Claire. Zpočátku nic neví o schopnostech své dcery, stejně tak neví, že její muž pracuje v Primatechu, kde loví a unáší lidi se schopnostmi. Když jim do bytu vtrhne Matt Parkman, který se snaží dopátrat, proč ho Noah unesl, až tehdy se Sandra dozvídá o skutečné práci svého manžela a také o tom, kolikrát ji Haiťan vymazal paměť.

Volume 2 – Generations

Poté, co je nutné, aby se Bennetovic rodina přestěhovala z Odessy, se Sandra stěhuje společně s ostatními do Costa Verde. Je jedna z prvních, která přijme, že má Claire nového přítele Westa. Její muž ji stále lže o svých služebních cestách, je na něj za ustavičné lži naštvaná, ale když ho doopravdy ztratí a Mohinder Suresh střelí Noaha do oka, uvědomuje si, jak moc svého manžela miluje.

Volume 3 – Villains

Sandra dokáže, že po letech, co už ví, že existují lidé se schopnostmi, je ona sama velice schopná a pomůže Claire a její skutečné matce Meredith dopadnout jednoho výjimečného uprchlíka ze sekce 5 – Erica Doylea. Sandra je také svědkyní, jak její dcera zemře přímo před ní a to ve chvíli, když se objeví zatmění slunce a všichni výjimeční ztrácejí dočasně své schopnosti.

Volume 4 – Fugitives

Noah se nepoučuje ze své minulosti a když chytá pro Nathana Petrelliho lidi se schopnostmi, doma o tom nikomu neříká. Když se to Sandra dozví, už nedokáže strpět, že její muž ji opět lhal a rozhodne se s ním nadobro rozejít. Noah zhorší ještě víc situaci, když si na chvilku bude myslet, že Sandra je Sylar, který právě čistě náhodou získal schopnost měňavce. Sandra se tak k Noahovi už nikdy nevrací.

Volume 5 – Redemption

Sandra začala úplně jiný život. Našla si nového přítele a s Noahem nechce mít už nic společného. Aspoň to tvrdí. Přesto je velice překvapená, když si Noah na Den díkuvzdání pozve svou bývalou kolegyni z práce Lauren Gilmore. Také se dozvídáme, že Noah potkal před lety Sandru v jednom bistru, kde pracovala jako servírka a prakticky Společnost mu dohodla tento sňatek.