Která scéna byla vystřižena z první řady?

Která scéna byla vystřižena z první řady?

13.2.2020 22:00


Představitel Rogera, Lewin Lloyd, promluvil o tom, jaká byla reakce fanoušků na His Dark Materials, která scéna ho nejvíce bavila natáčet a zda je šance, že se objeví v další sérii.


Lewin Lloyd se před seriálem His Dark Materials objevil v několika jiných projektech. Mezi nejznámější patří seriál Doctor Who a také biografický snímek Judy o americké herečce a jazzové zpěvačce Judy Garland. Z tohoto důvodu pro něj odezva fanoušků není neznámá a má ji tak s čím porovnat. Podle něj byla odezva na His Dark Materials ta nejšílenější, jakou kdy zažil.

Je to bláznivé. Ta láska a podpora, které se nám dostalo, je naprosto úžasná. Je to super. Reakce fanoušků byla bláznivá. Jsem rád, že jsem toho mohl být součástí.


Foto: BBC

Dále se Lloyd rozpovídal o tom, která scéna ho nejvíce bavila natáčet. Fanoušci knížek si nejspíše pamatují malou scénu ze začátku první knihy Zlatý kompas, kde se LyraRogerem opijí na víně, které ukradli z vinného sklípku Jordánské koleje. Právě tato scéna byla jeho nejoblíbenější, byť byla bohužel z konečného produktu vystřižena. Podle něj ho společně s herečkou Dafne Keen nechal režisér improvizovat a dal věcem volný průběh. Proto to pro ně byla taková zábava.

Vzhledem k finále první série není tak pravděpodobné, že by se Roger minimálně v druhé sérii objevil. Přesto ta možnost stále existuje. I sám herec potvrdil, že si tím není jistý a že se budeme muset nechat překvapit.

Myslíte si, že Rogera ještě někdy na obrazovkách uvidíme?


Jít na His Dark Materials | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!