William Parry

William Parry

Amir Wilson Sezóny 3 2019 - 2022


Syn Elaine a Johna Parryho.

Základní informace

Will je chlapec ze světa, jako je ten náš. Žije pouze se svou matkou, o kterou se více méně stará on spíše než ona o něj.

Will je chlapec ze světa, který je podobný tomu našemu. Téměř celé svoje dětství vyrůstal pouze se svou matkou Elaine Parry, o kterou se prakticky staral, protože měla psychické problémy. Jeho otec John Parry krátce po jeho narození odjel na expedici, ze které se již nevrátil a byl prohlášený za mrtvého.

O jeho rodinu se začal zajímat Carlo Boreal, který v přestrojení pronikl do jeho světa. Podle Carla Boreala totiž John Parry byl Stanislaus Grumman z jeho světa, který před nedávnem zmizel. Proto najal agenty, aby tuto záležitost prošetřili a našli nějaké spojení. Jednou se do jejich domu vloupali ve snaze najít dopisy, které John posílal Elaine. Will si toho však všiml a odvedl svou matku ke svému učiteli a poprosil ho, aby se o ní postaral, než se vrátí. Will se vydal zpět domů pro zmíněné dopisy. Nepočítal však, že lupiči tam budou stále a že se ho budou snažit zastavit. Will v sebeobraně zabil jednoho z nich a utekl pryč do zahrady, kdy našel portál do jiného světa, kterým prošel.

Foto: BBC One
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!