Pořiďte si sběratelské šachové figurky z Pána prstenů

Pořiďte si sběratelské šachové figurky z Pána prstenů

9.10.2012 9:30


Vzpomínáte si na onu kolekci stovky sběratelských olověných figurek z Pána prstenů, která v České republice vycházela před pár lety? Jestli ano, možná si zároveň vzpomínáte i na to, jak proti tomuhle nápadu asi protestovala vaše peněženka. Pokud vás ale ani přísnější ceny neodradily od nasbírání všech částí tohoto sběratelského klenotu, máme pro vás dobrou zprávu. Nyní si v českých trafikách můžete postupně nakoupit… prakticky to samé. Jen navíc s tematickou hrací šachovnicí.


Podobně jako v případě těch původních sběratelských figurek, i tyto nové figurky šachové nyní v českých trafikách vycházejí každých čtrnáct dní spolu i s dvanáctis­tránkovým průvodcem ke každé z nich. První číslo těchto šachových figurek (Aragorn) šlo do prodeje za 89 korun, číslo druhé (Gothmog) pak za 159 Kč a od třetího čísla už se ustálí pevná cena 219 korun za kus.

To sice rozhodně není málo, figurek by ale zároveň ve výsledku logicky nemělo být tolik, jako v kolekci původní (šachy se přece jen hrají „pouze“ s dvaatřiceti figurkami). Pokud vás tato kolekce tedy zaujala, neváhejte navštívit svou nejbližší trafiku či pro více informací a možnost zavedení předplatného zamířit na oficiální české stránky celého produktu.

Thumbnail Play icon

Jít na Hobbit | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!