Sedmý a osmý televizní spot na druhého Hobita

Sedmý a osmý televizní spot na druhého Hobita

11.12.2013 12:00


Přesně za dvanáct hodin nás v řadě kin napříč Českou republikou čeká půlnoční premiéra filmu Hobit: Šmakova dračí poušť. Ať už se na tento film vydáte hned o půlnoci nebo na promítání pozdější, dvě nové ukázky s pár dosud neviděnými záběry před odchodem na projekci jistě neublíží.


Pokud si čekání na půlnoční premiéru chcete zkrátit ještě o něco více, na našem webu vám můžeme nabídnout například seznamy jednotlivých dosavadních trailerů a produkčních videí z natáčení (vše s kompletní podporou českých titulků) či přehled promo obrázků a plakátů s tematikou Šmakovy dračí pouště. Pokud jste se navíc ještě nerozhodli, v jaké podobě si na film chcete zajít, snad vám s tím pomůžeme v naší tematické novince.

TV Spot #7

V sedmém spotu se dočkáváme několika zcela nových útržků z konverzace Bilba a Šmaka v Ereboru a pár dalších nových záběrů.


Thumbnail Play icon

TV Spot #8

Osmý spot nám nabízí nový menší monolog Tauriel (vyňatý ze scény, kdy promlouvá k zajatému skřetovi) a opět i pár menších záběrů, které dosud v jiných ukázkách nebyly uvedeny.

Thumbnail Play icon

Jít na Hobbit | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře