Soutěž o prodlouženou Šmakovu dračí poušť

Soutěž o prodlouženou Šmakovu dračí poušť

5.11.2014 20:00


Dnes vstupuje do českých obchodů speciální prodloužená edice filmu Hobit: Šmakova dračí poušť na DVD, Blu-ray a Blu-ray 3D s nově přidanými scénami i již tradiční tunou bonusů. A právě jednu z těchto edic má nyní příležitost získat hned devět z vás!


Ceny

Podobně jako tomu bylo vloni, i letos byla česká distribuční společnost MagicBox natolik štědrá, aby do naší soutěže věnovala hned tři kousky od každé z dostupných edic – tedy dohromady devět cen. Ty si pak můžete blíže prohlédnout kliknutím na následující tři obrázky na stránkách MagicBoxu, kde naleznete i seznam veškerých bonusů:

Pravidla soutěže

Pro účast v soutěži je třeba zodpovědět správně všech pět soutěžních otázek, které jsou vypsány níže. Odpovědi na tyto otázky zašlete na mail soutez@edna.cz, do jehož předmětu vyplňte Hobití soutěž s MagicBoxem. Do vašeho e-mailu vypište vaše odpovědi ve formátu Otázka – Odpověď a přidejte vaši přezdívku na Edně (je třeba mít u nás registraci) a vaše jméno a adresu pro zaslání případné ceny. Nakonec pak ještě můžete doplnit, o jakou konkrétní cenu byste měli zájem, zda o DVD, Blu-ray či Blu-ray 3D.


Soutěž probíhá do této neděle 9. listopadu, kdy bude v 18:00 hlasování uzavřeno a ve 20:00 budou na našem webu zveřejněny výsledky.

Soutěžní otázky

1. O kolik minut byla Šmakova dračí poušť v této edici prodloužena?

2. S jakou z těchto postav se ve třetím Hobitovi s podtitulem Bitva pěti armád nesetkáme?

3. Jaké části dodatků ze série dokumentů napříč trilogiemi HobitPán prstenů obsahuje právě prodloužená edice Šmakovy dračí pouště?

4. V záporné roli jakého letošního filmu jsme ještě mohli vidět představitele elfího krále Thranduila?

5. Ruku v ruce s koncem které kapitoly knihy Hobit aneb cesta tam a zase zpátky končí i filmová Šmakova dračí poušť?

Na závěr přejeme všem soutěžícím mnoho úspěchů a doplňujeme, že vedle tří edic, které u nás můžete vyhrát, lze na webu MagicBox zakoupit ještě dva speciální kousky 3D + 2D Blu-ray edice s klíčem od Ereboru a se sběratelskou soškou úniku na sudech.


Jít na Hobbit | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!