Produkční videa

Produkční videa

10.12.2013 17:00


Nových videí z natáčení, postprodukce či obecného zákulisí tvorby filmového Hobita jsme se dočkali i v případě druhé části trilogie s podtitulem Šmakova dračí poušť. Jednotlivá produkční videa můžete zhlédnout v tomto přehledu, a to i s kompletní podporou českých titulků.


Produkčních videí ke Šmakově dračí poušti sice nevyšlo tolik, jako tomu bylo v případě Neočekávané cesty, důvodem je tomu ale ten fakt, že produkční videa k Neočekávané cestě tehdy ještě počítala s tím, že Hobit bude rozdělen pouze na dvě části, nikoliv na tři, pročež tato videa obsahují i některé materiály ze stávající Šmakovy dračí pouště.

Peter Jackson odpovídá na otázky fanoušků

V rámci jarní Live Event si režisér Peter Jackson udělal čas na odpovídání na různé fanouškovské dotazy ohledně druhého Hobita. Následující video je tak jakýsi výcuc z těchto otázek a Jacksonových odpovědí. Vedle „řadových“ fanoušků tu své otázky na režiséra navíc chrlili například Billy Boyd nebo Stephen Colbert.


Thumbnail Play icon

Produkční deník #1

První produkční vlog za rok 2013, zaměřující se především na začátek dotáček, které probíhaly v létě v rámci Šmakovy dračí pouště, a na znovusjednocení štábu i herců a nové stavění kulis.

Thumbnail Play icon

Produkční deník #2

V zachycení dotáček druhého Hobita se tentokrát zaměříme na sekundární natáčecí štáb a blíže se podíváme například na natáčení scén z Temného hvozdu či Jezerního města.

Thumbnail Play icon

Produkční deník #3

Ve třetím videu sledujeme dotáčky ze Šmakova doupěte a pomalu se dostáváme až k postprodukci, která by zároveň měla být hlavním tématem vlogu čtvrtého, kterého bychom se podle Petera Jacksona měli dočkat ještě letos.

Thumbnail Play icon

Jít na Hobbit | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře