Druhé řady se pravděpodobně dočkáme až v létě roku 2024

Druhé řady se pravděpodobně dočkáme až v létě roku 2024

25.2.2023 11:00


V tuto chvíli nemůže už nikdo počítat s tím, že by druhá série House of the Dragon měla premiéru někdy v tomto roce. Pravděpodobně vypadá až léto příštího roku.


Natáčení druhé řady Rodu draka by mělo vypuknout už 6. března. To alespoň donedávna tvrdily zahraniční zdroje. Nyní jsme však zjistili, že natáčení odstartuje až 17. dubna. Buď se přesunul začátek natáčení, nebo platí obě data. V případě druhé možnosti totiž je možné, že zatímco v Anglii odstartuje natáčení v březnu, ve Španělsku se bude natáčet až v dubnu.

Ať už se natáčení začne natáčet kdykoliv, bude trvat minimálně do letošního prosince, protože právě tento měsíc by měl být tím, kdy padne poslední klapka. Natáčet se sice bude dlouho, ale ve skutečnosti nejde o zas tak dlouhé natáčení, protože pro první sérii se pořizovaly záběry celých deset měsíců.


(Válčení započne až v průběhu příštího roku. Foto: HBO)

Tím se opět dostáváme k očekávané premiéře druhé série. Tyto nejnovější informace jednoznačně potvrdily, že se pokračování dočkáme nejdříve v létě roku 2024. Postprodukce v tomto případě bude trvat velmi dlouho, protože nám bylo slíbeno, že ve druhé řadě uvidíme spoustu bitev.

Pozitivní zprávou je to, že se už delší dobu obsazují nové postavy druhé série. V té se jednoznačně dočkáme i Alys Řeky, záhadné ženy z Harrenova, která sehraje důležitou roli v životě Aemonda Targaryena. O tuto roli se údajně uchází herečka Emily Beecham, kterou jste mohli vidět například v seriálech Into the Badlands a 1899. Třeba se jí roli podaří získat.

Zdroj článku: Winter is Coming (první, druhý a třetí)


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!