Existuje postava z Game of Thrones, která by se mohla objevit v House of the Dragon? Jedna tu je

Existuje postava z Game of Thrones, která by se mohla objevit v House of the Dragon? Jedna tu je

18.9.2022 18:00


Seriál House of the Dragon poměrně často odkazuje na seriál Game of Thrones, jehož děj se odehrává cca 200 let po prequelu. I přesto tu je však jedna známá postava, kterou bychom mohli opět spatřit.


Vzhledem k tomu, že se seriál House of the Dragon odehrává cca 200 let před událostmi seriálu Game of Thrones, logicky neexistuje možnost, díky kterému by mohl proběhnout crossover těchto seriálů. Avšak i když se to zdá být nemožné, existuje jedna možnost, jak tyto seriály pořádně propojit. Seriály by to dokázaly pomocí Rudé kněžky Melisandry.

Díky své náklonnosti Pánu světla si Melisandra jakožto Rudá kněžka vysloužila dar dlouhověkosti. Ten jí poskytuje její amulet, který neustále nosí na svém krku. Jakmile ho však sundá, promění se do své skutečné podoby, která v seriálu Game of Thrones představovala velmi starou ženu.


(Pokud se toho tvůrci nebudou bát, mohou nám dopřát jeden crossover. Foto: HBO)

V době dění seriálu Game of Thrones bylo Melisandře zhruba 400 let, což znamená, že v době zápletky House of the Dragon jí je okolo 200 let. Pokud tedy někdy dřív zavítala do Západozemí, mohlo se tak stát už v době House of the Dragon. Logicky se tu tedy nabízí možnost toho, že se v prequelu alespoň mihne.

Představitelka Melisandry, herečka Carice van Houten, si stojí za tím, že pokud by jí tvůrci nabídli roli v prequelu, okamžitě by ji přijala. Pokud se na ni tvůrci obrátili, my o tom nevíme, ale je možné, že jsou třeba již dohodnuti. Nám nezbývá nic jiného než čekat a doufat v její příchod. Seriál sice nepotřebuje žádné výrazné zpestření, protože sám o sobě stojí za to, ale rozhodně bychom tu Melisandru rádi viděli.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!