Flashbacky s mladou Rhaenyrou jsou pasé, herečka Milly Alcock se neobjeví v pokračování

Flashbacky s mladou Rhaenyrou jsou pasé, herečka Milly Alcock se neobjeví v pokračování

22.3.2023 10:00


I když se v pokračování vrátí spousta oblíbených navrátilců, Milly Alcock, představitelka mladší Rhaenyry, mezi nimi nebude. Nedávno to potvrdila sama herečka.


V první řadě hrály Rhaenyru celkem dvě herečky. V prvních pěti dílech se jí ujala Milly Alcock a v posledních pěti dílech ji hrála Emma D'Arcy. K vystřídání hereček došlo kvůli časovému skoku, který nastal mezi pátým a šestým dílem.

V pokračování se pochopitelně vrátí Emma D'Arcy, ale delší dobu existovala možnost, že se dočkáme i Milly Alcock, a to skrze flashbacky. Herečka se díky své nejnovější roli stala natolik populární, že se diváci vyloženě dožadovali jejího návratu. K tomu však nakonec nedojde.


(Mladší Rhaenyry se v seriálu už nedočkáme. Foto: HBO)

Potvrdila to sama herečka Milly Alcock: „Ne, s rolí Rhaenyry jsem skončila. Rod draka mi velmi rychle změnil život. Ten už nebude nikdy stejný jako dřív. Teď můžu dělat všechny ty úžasné věci, které jsem chtěla dělat. Sny by se však neměly plnit takto brzo, mělo by to být zakázáno.“

Herečce se díky roli Rhaenyry otevřel celý svět, a tak má v plánu toho pořádně využít. Zřejmě tedy nejde o to, že by se postavě Rhaenyry nechtěla věnovat, ale o to, že má aktuálně moc práce s jinými projekty. Stále však můžeme doufat v to, že herečka cíleně mlží o svém budoucím vystupování v Rodu draka. Pokud tomu tak je, její návrat bude příjemným překvapením.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!