V šestém díle dojde k časovému skoku, kvůli kterému bude přeobsazeno celkem šest postav

V šestém díle dojde k časovému skoku, kvůli kterému bude přeobsazeno celkem šest postav

20.9.2022 16:00


Je to neuvěřitelné, ale až po pěti dílech se dočkáme starších představitelek Rhaenyry a Alicent, které se nacházely na propagačních materiálech seriálu House of the Dragon. Kromě nich budou přeobsazeny i další postavy.


Zhruba před dvěma týdny jsme vás upozornili na to, že brzy dojde k přeobsazení postav Rhaenyry a Alicent. Diváci z toho sice nejsou nijak nadšení, protože současné herečky Milly Alcock a Emily Carey jsou podle nich skvělé, ale nesmíme zapomínat na to, že ty byly do seriálu obsazeny na základě vzhledu a stylu hraní hereček Emmy D'Arcy a Olivie Cooke, které byly do seriálu vybrány před nimi.

Jak odhalil trailer k šesté epizodě The Princess and the Queen, tyto dvě postavy budou hrát starší herečky, a proto dojde k přeobsazení i několika dalších postav. Některé z nich v seriálu doposud nebyly tak výrazné, a tak jejich finální vzhled nebude pro většinu nijak matoucí.


(V šestém díle dojde k přeobsazení několika důležitých postav. Foto: HBO)

Z řad Velaryonů bude přeobsazen Laenor, čerstvý manžel Rhaenyry Targaryen, kterého bude hrát John Macmillan. Změní se i představitelka jeho sestry Laeny, tu bude od šesté epizody hrát Nanna Blondell. V útlém věku nám byli představeni i princ Aegon a princezna Helaena, potomci krále Viseryse, ty si nově zahrají herci Ty Tennant a Evie Allen.

V pozdějších dílech dojde k přeobsazení ještě několika dalších postav, protože se narodí několik důležitých členů rodů Targaryenů a Velaryonů. O nich vás však informujeme až ve chvíli, kdy to bude aktuální.


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!