Začátek natáčení odhalil i první pohledy na dalšího Targaryena a Corlyse Velaryona

Začátek natáčení odhalil i první pohledy na dalšího Targaryena a Corlyse Velaryona

1.5.2021 10:00


Tento týden odstartovalo natáčení seriálu House of the Dragon. Díky tomu, že se první záběry natáčí venku, jsme se dočkali další várky fotek, které zachycují nové postavy.


Před několika dny se nám na natáčecím place představili herci Matt Smith a Emma D'Arcy jako Targaryeni. Nyní natáčení pokročilo, a proto se tu objevilo několik dalších herců, kteří v seriálu ztvární ústřední role. Řeč je konkrétně o postavách Cristonu Coleovi, Ottu Hightowerovi a Corlysi Velaryonovi.

Na všechny tři postavy, respektive jejich představitele, se můžete podívat na níže uvedené fotce. Vlevo se nachází Fabien Frankel jako rytíř Criston Cole, uprostřed je Rhys Ifans jako pobočník krále Otto Hightower a vpravo je Steve Toussaint jako zámožný šlechtic Corlys Velaryon.


Na place se však objevilo několik dalších herců, které však neznáme. Objevila se tu například jedna herečka černé pleti, která svým vzhledem odpovídá na členku seriálové verze rodu Velaryonů. Mohla by si zahrát Leanu Velaryon, Corlysovu dceru? Prozatím to nevíme jistě. Dále se na natáčení objevil i dětský herec, který si zahraje nějakého mladého Targaryena. Opět však nevíme, kterého by mohl ztvárnit. Možná Aegona nebo Aemonda, syny krále Viseryse I.?

Kromě toho došlo na place k jedné nešťastné události. Vzhledem k tomu, že se nové scény natáčely na pláži, plac ovlivnila jedna síla přírody. Štáb měl na pláži zaparkované jedno auto, které částečně pohltil příliv, a tak ho museli vyprostit.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!