Začátek seriálu zřejmě odstartuje pohřbem

Začátek seriálu zřejmě odstartuje pohřbem

4.5.2021 12:39


Díky probíhajícímu natáčení tu máme další fotky přímo z placu. Ty nejnovější naznačují, že nás čeká pohřeb, jenž proběhne na Náplavomarce.


V posledních několika dnech jsme vám nabídli fotografie přímo z placu. Nyní se můžeme podívat na další, které tentokrát neodhalují nové pohledy na postavy, ale prostředí a děj. Když se ještě natáčecí místo připravovalo, nebyli jsme si stoprocentně jistí tím, kde by se první scény mohly odehrávat. Nyní je však jisté, že to bude na Náplavomarce, tedy v pevnosti rodu Velaryonů. Dokazuje to přítomný mořský koník na natáčení, který je znakem tohoto rodu.

Kromě toho se na place objevila kamenná rakev, která naznačuje, že se dočkáme místa, na kterém rod Velaryonů pohřbívá své mrtvé. A právě zesnutím jednoho Velaryona by seriál měl i začít. Konkrétně by měla zemřít Leana Velaryon, Corlysova dcera a manželka Daemona Targaryena. Na natáčení sice byla spatřena herečka, která by si tuto postavu mohla zahrát, ale buď si ji zahraje jen krátce, nebo ztvární někoho zcela jiného.

Tím pádem víme i to, proč se na Náplavomarce objeví Targaryeni. Daemon sem připluje kvůli své zesnulé manželce, zatímco Rhaenyra sem přijde oplakat smrt své dobré kamarádky.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!