Započaly přípravy na natáčení druhé série

Započaly přípravy na natáčení druhé série

26.1.2023 14:00


Po několika měsících se štáb konečně vrátil do studií, aby je mohl připravit na natáčení epizod druhé série House of the Dragon. První klapka se blíží.


Natáčení druhé série by mělo začít někdy v průběhu března, a tak se už nyní sešli členové štábu ve studiích, aby je připravili na první klapku. Všechny interiérní scény se budou natáčet v britských studiích Leavesden, ve kterých se natáčela i první série. O venkovních scénách prozatím nemáme žádné zprávy, ale lze předpokládat, že se natáčení opět přesune do Velké Británie a Španělska.

Pokud se mezi vámi stále nachází tací, kteří věří tomu, že se nových dílů dočkáme ještě letos, opět vás zklameme. Právě díky potvrzení těchto termínů je jasné, že se druhé série dočkáme nejdříve na začátku roku 2024.


(Vše pomalu směřuje k natáčení druhé série. Foto: HBO)

Nejenom, že natáčení bude probíhat minimálně půl roku, ale zároveň se protáhne celá postprodukce. Pamatujete si onu scénu z finále desáté řady, ve které se střetli draci Aemonda a Luceryse? Právě takových scén nás v pokračování čeká hned několik, a tak není divu, že se postprodukce protáhne.

Jste rádi, že vše konečně směřuje k první klapce druhé série?

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!