Co přinesou další epizody deváté řady?

Co přinesou další epizody deváté řady?

23.11.2013 10:32


Po natočení dvousté epizody proběhl rozhovor s tvůrci seriálu a ti lákají na zbývající epizody. Pozor článek obsahuje spoilery.


Začneme již příští epizodou tedy Bedtime Stories, která se podle tvůrců bude odehrávat ve flashbacích.

Rozhodně se nemusíte bát, že všechny epizody budou jen ze svatby, údajně nás ještě čeká několik flashbackových epizod.


Nejočekávanější epizodou je však ta s názvem How Your Mother Met Me, která je natočená z pohledu matky a bude odvysílána 28. ledna. Epizoda nám ukáže, jak se Matka dostala tam, kde teď je, tedy na svatbu Robin a Barneyho. Tvůrci nám ukážou spojitosti mezi minulostí Matky a Teda, uvidíme, jak se navzájem míjeli a Matka povypráví i o svém životě na vysoké, kde bydlela se Cindy. Craig Thomas v žertu dodává, že budeme naštvaní tím, jak epizoda skončí.

S blížícím se koncem celé série můžeme očekávat, že se s Matkou budeme vídat čím dál častěji.

Během druhé poloviny se také dozvíme její jméno, tvůrci nechtějí prozradit, ve které epizodě to bude, ale jméno je již vybrané.

Jako poslední se Matka pozná s Robin, což má prý určitý význam, bude to velmi důležitý okamžik a poznají se tak, že do sebe narazí.

Jedna z epizod se bude téměř celá odehrávat v Číně. Více k tomu tvůrci nechtěli dodat, jen řekli, že až ji uvidíme, tak pochopíme.

Tak a tipovací hra je u konce, teď se Matka pozná s Marshallem a později v sezóně s Robin. Co chtějí tvůrci dělat v Číně? A jak se proklatě Matka jmenuje?


Jít na How I Met Your Mother | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!