Dočkáme se spin-offu?

Dočkáme se spin-offu?

31.10.2013 12:48


Každý populární seriál se dočkává svého spin-offu. Dočká se i Matka?


Přesně tohle téma řeší stanice CBS již delší dobu, ale o čem by měl tento spin-off být? Padalo mnoho návrhů, nejprve se ty krátce shrneme ty, které byly zvažovány a pak si představíme ten návrh, který CBS nejspíš chystá.

Rozhodně se všichni ptáme, co celou tu dobu dělala Matka? Co kdyby nám i ona odvyprávěla svůj příběh ve svém seriálu? Tato možnost by asi dokázala nejvíce zaujmout diváky seriálu.


HIMYM skončí, ale studio se domluví na pokračování s Tedem a Matkou, případně i s ostatními zájemci z naší party a začnou nám vyprávět příběhy o tom, co se naší partě přihodilo, když Ted poznal Matku. Odvypráví nám jejich svatbu, narození dětí a další triliony příběhů.
Problém je v tom, že většina fanoušků na seriál kouká jen ze setrvačnosti, aby se dozvěděli, jak Ted poznal Matku. Také není jisté, kdo z party by chtěl v projektu pokračovat. Představitel Marshalla chce seriál opustit již dva roky.

Velmi populární řešení spin-offu. Vezme se oblíbená postava a ta dostane celý seriál jen o sobě. Jenže o kom by to bylo? Všichni dobře víme, že většina epizod byla spíše o Barnym, než o tom jak Ted hledá Matku. Marshall prohlásil, že už by rád dělal něco jiného, i když seriál, kde by byl hlavní postavou, by ho možná mohl zlákat. No a seriál, kde by včele stály naše hlavní hrdinky by asi nepochodil.

How I Met Your Dad

Teď si asi říkáte, že se autor článku zbláznil a chce psát znovu o tom samém, ale není tomu tak. Poslední zprávy ze stanice CBS říkají, že stanice nám během deváté řady plánuje představit novou partu přátel (či jen hlavní postavu spin-offu) a hlavní hrdinka nám (svým dětem) bude vyprávět příběh o tom, jak poznala toho svého vyvoleného. Zajímavostí je, že tahle nová parta by se taktéž scházela u McLarena. Zeptali jsme se Barneyho, co si o tomhle nápadu myslí a jeho odpověď rozhodně nepotřebuje komentář.

Měl by seriál HIMYM nějakou formou pokračovat nebo by měl být nadobro ukončen? Co říkáte na volbu stanice CBS, zcela obměnit hlavní postavy a pro jaký spin-off byste byli vy?

AKTUALIZACE

15. 11. 2013: Stanice CBS objednala pilotní epizodu k seriálu How I Met Your Dad.

  1. 2. 2014: Představení postav How I Met Your Dad.
  2. 5. 2014: Stanice CBS se rozhodla HIMYD neobjednat.

Jít na How I Met Your Mother | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!