Poslední semestr na právech

Poslední semestr na právech

30.7.2019 8:40


Stanice ABC má v letošním roce hořkosladké zprávy, na podzim se dočkáme nové série, avšak ta bude pro seriál poslední. Studenty čeká závěrečný rok, který pro ně bude vražednější než ty předchozí.


Tvůrci si i letos dávali na čas s oznámení osudu seriálu z Shondalandu, ale nakonec jsme se v květnu dočkali obnovení pro šestou sérii. V této době se dost spekulovalo, jestli se nebude jednat o sezónu poslední, ABC se ovšem odpovědi statečně vyhýbala, a tak otázka pomalu vyšuměla.

Mí malí vrazi, šestá série se uskuteční! Děkuji všem našim fanouškům, díky nimž tato bláznivá cesta pokračuje. Tento program děláme pro vás a kvůli vám, takže VÁM POSÍLÁM VELKÉ VIRTUÁLNÍ OBJETÍ.

Uplynuly další dva měsíce a tentokrát nadešel čas na smutnější zprávy. Padlo rozhodnutí o zrušení seriálu po nadcházející šesté řadě, ta se tak stane závěrečnou. Tvůrce a producent Peter Nowalk toto rozhodnutí okomentoval na svém profilu na Twitteru následovně…

Rozhodnutí o ukončení seriálu bylo tvrdé, ale příběh vám nakonec řekne, co dál – jako to udělal. Za mě měla cesta Annalise Kasting vždy jasný závěr. Nyní mám 15 epizod na ukončení jejího příběhu a šanci dát všem postavám vlastní vražedný konec, což je pro seriálové tvůrce výjimečný dar. Jsem vděčný ABC za tuto příležitost a tvůrčí svobodu. Jsem také vděčný za výborné herecké obsazení, scenáristy a všechny další za tímto pořadem, kteří tu byli posledních šest let. Na závěr bych chtěl poděkovat našim fanouškům. HTGAWM existuje pouze díky vaší loajalitě a nadšení. Nemůžu se dočkat až uvidíte, jak to vše skončí. Bude to jízda.

Letošní finále páté série nabídlo spoustu otázek, na jejichž objasnění si budeme muset počkat do 26. září. Prozatím nám tvůrci alespoň připravili krátké střihové video, kterým lákají na vražednou závěrečnou sérii.

Thumbnail Play icon

Jít na How to Get Away with Murder | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře