Střípky k poslední sérii

Střípky k poslední sérii

10.9.2019 20:54


Na konci měsíce se dočkáme úvodu finálové série a s blížící se premiérou je dostupných více informací. Na co všechno se můžeme před závěrem seriálu těšit, se dočtete uvnitř článku.


Od první epizody ze závěrečných patnácti nás dělí už jen tři týdny, tvůrci se proto rozhodli postupně začít do světa vypouštět nové informace. Tou první je oznámení hostující postavy, kterou ztvární Marsha Stephanie Blake nominovaná na Emmy. Jak zasáhne do děje, stejně jako to, koho nám herečka představí, není jisté. Pete Nowalk prozradil jen to, že se jedná o velmi tajemnou roli. Tvůrci rovněž sdělili, že se v šesté sérii dočkáme většího počtu hostujících postav než doposud. O čem se mlčí, je přítomnost dvojice Karla Souza a Timothy Hutton s ohledem na závěr epizody Please Say No One Else Is Dead.

V uplynulých dnech jsme se dočkali také uveřejnění prvního videa lákajícího na vražedný závěr. Podle těchto záběrů nás toho čeká spoustu, jedním z klíčových momentů by měl být pohřeb, kterého bychom se možná mohli dočkat již v první epizodě nesoucí název Say Goodbye. Bližší obrázek si můžete udělat sami po zhlédnutí tohoto proma.Jít na How to Get Away with Murder | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!