Humans se hlásí s novinkami o druhé řadě

Humans se hlásí s novinkami o druhé řadě

25.5.2016 18:05


Kdy se dočkáme osmidílné druhé série prozatím nebylo oznámeno. O jejím obsazení a ději toho už ale něco víme. S novou řadou nás navštíví třeba Trinity z Matrixu a spousta dalších nových postav.


Carrie-Anne Moss (Matrix, Memento, Jessica Jones) ztvární doktorku Athenu Morrowou, prvotřídní odbornici na umělou inteligenci. Marshall Allman (True Blood) si zahraje Milo Khouryho, mladého milionáře ze Silicon Valley. Sam Palladio (Nashville, Episodes) bude Ed, snaživý majitel kavárny, který se snaží vdechnout život rodinnému podniku. A doplní je britské herečky Sonya Cassidy (Olympus), Letitia Wright a Bella Dayne. Bát se nemusíme ani o návrat rodiny Hawkinsových, synthů Anity, Nisky, Odiho, Lea, Maxe či detektivů Peta Drummonda a Karen Vossové.

Foto: Channel 4


A na jaký příběh se můžeme těšit? Několik měsíců po událostech první řady je Niska stále na svobodě a má u sebe kód ke vědomí synthů. Mia, Leo ani Max netuší kde se nachází a sami se snaží najít své místo ve světe. Mezitím se Laura a Joe pokouší spravit své manželství. Jak vyplouvají na povrch další nepotvrzené zprávy o nevysvětlitelném chování synthů, následky jednoho jednoduchého, ale přesto zlomového rozhodnutí přivedou minulost dramaticky a překvapivě zpátky ke dveřím Hawkinsových. Joe, Laura a celá rodina se potýkají s obtížnou volbou, která uvede rodinu do středu pozornosti

Mezitím ve Spojených státech, se zakladatel a ředitel přední technologické společnosti, Milo Khoury, stává průkopníkem nového výzkumu. Ale potřebuje pomoc a tak se pokouší získat doktorku Athenu Morrowou. I přes podezření o jeho skutečných motivech se ale doktorka Morrowová zaměří na svou práci a cílevědomě jde za svým cílem, stvoření nového druhu vědomí stojů.

Jak pomalu dochází k nástupu nové formy inteligentního života – synthů, ta stávající – lidstvo, musí bojovat o své místo na světě a tento strhující a propletený příběh nadále rozvíjí otázku: Kdo má právo určit, co to znamená být naživu?


Jít na Humans | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!