Dva nové seriály: Robot do každé rodiny, na návštěvě v zemi bez boha

Dva nové seriály: Robot do každé rodiny, na návštěvě v zemi bez boha

31.3.2015 11:23


Na jaké dvě novinky se můžeme těšit na stanici AMC? Podívejte se na nové upoutávky k seriálům Humans a Into the Badlands.


HUMANS

Každá správná rodina má kromě mikrovlnky, televize a počítače také svého vlastního robota Syntha. Nový britský seriál je adaptací švédského sci-fi Äkta Människor (Real Humans) a podobně jako originál i Čapkovo drama R.U.R. poukazuje na to, že roboti nemusí pracovat vždy tak, jak si je lidé naprogramují.

Thumbnail Play icon

(Upgrade, na který jste čekali, je tady.)


Seriál bude mít 8 epizod, jeho premiéry se dočkáme letos v létě, a se stanicí AMC ho natáčí v koprodukci britská Channel 4. Tvůrci seriálu jsou Sam Vincent a Jonathan Brackley (Spooks), v hlavních rolích hrají William Hurt (Damages), Katherine Parkinson (IT Crowd), Tom Goodman-Hill (The Devil's Whore), Colin Morgan (Merlin, The Fall).

INTO THE BADLANDS

V zemi pod nadvládou feudálních vládců žije nemilosrdný válečník Sunny, který se vydá s jedním mladým chlapcem na nebezpečnou cestu za osvícením. Námět seriálu vznikl ze starého čínského příběhu „Cesta na západ“.

Thumbnail Play icon

(V Badlands není žádný bůh.)

Novinka Into the Badlands bude mít celkem šest epizod, které uvidíme letos na podzim. V hlavních rolích hrají Daniel Wu (City of Glass), Emily Beecham (28 Weeks Later), Sarah Bolger (The Tudors) a Oliver Stark (My Hero). Seriál bude režírovat David Dobkin (Wedding Crashers, The Judge), který je spolu s dalšími také jeho producent.

A na závěr samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na třetí novinku, o které jsme vám psali už včera, na spin-off The Walking Dead s názvem Fear the Walking Dead (video).


Jít na Humans | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!