Octavia

OctaviaOctavia je jedna ze tří členů Cinnova přípravného týmu Katniss. Spolu s ním je v týmu ještě Venia a Flavius. Miluje prvotřídní krásu a také hry. Postupem času se stala hodně oddaná Katniss.

Aréna Smrti

Poprvé se s Octavií potkáváme, když připravuje Katniss na setkání se Cinnou. Nelíbí se jí, jak Katniss vypadá a dává to najevo. Po skončení příprav si svojí práci náležitě pochválila. Chodila spolu se zbytkem přípravného týmu do tréninkového centra, připravovat Katniss před rozhovory s Caesarem Flickermanem. Ona i zbytek týmu byli nadšení, když se Katniss vrací z arény jakožto vítězka a s láskou ji vítají. Poté už ji připravují jenom na poslední rozhovor.

Vražedná Pomsta

Octavia spolu se zbytkem týmu, Effie Trinketovou a Cinnou jedou navštívit Katniss do 12. kraje, kde ji následně připraví na krátký rozhovor spolu s Peetou v show Caesara Flickermana. Poté co se Katniss zasnoubí s Peetou, přijíždí Octavia spolu s týmem a Cinnou za Katniss, aby vybrali její svatební šaty. Octavia si často stěžuje, že už dlouho neměli žádné mořské jídla a pořádnou techniku. Octavia byla smutná, když prezident Snow oznamoval, že na letošní Hladové Hry budou sklizeni lidé, kteří už někdy vyhráli, což znamenalo že Katniss se bude na 100 % účastnit. Před tím než Katniss odešla do arény, se s ní náležitě rozloučí.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!