Herecké obsazení se dále rozšiřuje

Herecké obsazení se dále rozšiřuje

4.1.2020 11:36


Kromě skupinky lovců nacistů se v seriálu setkáme i s dalšími čtyřmi hlavními postavami. O jaké postavy ses bude jednat a které herecké hvězdy je ztvární, se můžete dozvědět uvnitř článku.


Jednou z ústředních ženských postav bude Millie Morris, kterou si zahraje herečka Jerrika Hinton. Millie je kurážná agentka FBI, která je na úřadu ostatními přehlížena kvůli své rase a pohlaví. Když vyšetřuje sérii podezřelých vražd, dostává se tím čím dál tím blíž k pravdě o Lovcích.

O dalších třech postavách už toho tolik nevíme, ale pár informací se přece jen našlo, takže si o nich můžeme udělat aspoň nějaký obrázek. Jednu z dalších důležitých ženských rolí ztvární herečka Lena Olin, která se chopí role jednoho z významných nacistických úředníků. Greg Austin ztvární Travise Leicha, mladého muže, který dychtí po službě oné vražedné nacistické záležitosti. A v neposlední řadě si Dylan Baker zahraje politika Biffa Simpsona, který je rodinným mužem a skrývá jedno temné tajemství.


Všechny tyto postavy by měly patřit mezi ty hlavní (naprosto jisté je to zatím jen u Millie) a přidají se k již dříve oznámeným postavám patřících do skupiny Lovců. Celkem by tak měl mít seriál až 12 hlavních postav.

Zdroje: Deadline, Collider

Jak se vám líbí celkové obsazení seriálu? Dáte mu šanci?


Jít na Hunters (2020) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře