Logan Lerman, Josh Radnor a další se promění v lovce nacistů

Logan Lerman, Josh Radnor a další se promění v lovce nacistů

26.11.2019 23:48


Seriál Hunters patří k velkým projektům streamovací služby Amazon a proto není divu, že v něm budou účinkovat velké hvězdy. Kromě Al Pacina se můžete těšit třeba na Logana Lermana, který dosud působil především na filmových plátnech, dále na hvězdu z HIMYM a na spoustu dalších.


Za seriálem Hunters, který vychází ze skutečných událostí, stojí tvůrce David Weil a výkonný producent Jordan Peele. Prozatím není známo, kdy se seriál začne vysílat, ale bude to nejspíš během první poloviny nového roku. Můžete si ale přečíst, o čem že vlastně seriál bude.

Příběh sleduje rozmanitou sebranku lovců nacistů v New Yorku v roce 1977. Lovci, jak se jim říká, zjistili, že ve společnosti žijí stovky vysoce postavených nacistických úředníků, kteří osnují vytvoření Čtvrté říše ve Spojených státech. Vybraný tým Lovců se tak vydává na krvavý úkol vykonat na nich spravedlnost a zmařit jejich nové genocidní plány.


Pokud se vám zdá, že jste už někdy dříve během roku někde narazili na informace o seriálu, který zněl úplně jako tenhle, ale jmenoval se jinak, je to možné. Seriál se totiž původně měl jmenovat The Hunt, ale nakonec změnil název na Hunters. S největší pravděpodobností je to kvůli připravovanému filmu s tímto názvem, kolem kterého je navíc spoustu kontroverzí, od kterých se tvůrci seriálu asi chtěli distancovat.

(První plakát vydaný k chystané novince. Foto: Amazon)

Jak jste mohli vidět v prvním traileru, největšího prostoru se v něm dočkal herec Al Pacino, který je jedním ze zvučných jmen seriálu. Ten se představí jako Meyer Offerman, který bude mentorem skupince Lovců, kteří usilují o spravedlnost a jsou oddáni pronásledování nacistických vrahů žijících v USA pod falešnou identitou. Níže můžete zjistit, kteří herci se ujmou rolí postav náležících k této skupině.

Herec Logan Lerman, který se z filmových pláten nyní přesouvá k seriálové tvorbě, ztvární ústřední postavu jménem Jonah Heidelbaum. Když jeho babičku zavraždí v jejich bytě záhadný vetřelec, vydává se tomuto pachateli na stopu, díky čemuž se dostane do tajemné organizace, která se nazývá Lovci. Logana můžete znát z velkého množství filmů, zmiňme například sérii Percy Jackson a filmy Charlieho malá tajemství, Železná srdce či Sidney Hall.

Hvězda ze seriálu How I Met Your Mother Josh Radnor se představí jako Lonny Flash, filmová hvězda, která je potají i členem Meyerovy organizace.

Herečka Tiffany Boone (The Chi) si zahraje postavu jménem Roxy Jones, která je krásnou členkou organizace a má v sobě pouliční chytrost.

Carol Kane (Gotham, Unbreakable Kimmy Schmidt) a Saul Rubinek (Warehouse 13) ztvární chasidské manžele, kteří se jmenují Murray a Mindy Markowitzovi. Kate Mulvany si zahraje sestru Harriet. A v neposlední řadě se herec Louis Ozawa Changchien objeví jako Joe Torrance. O těchto postavách byly prozrazeny pouze jejich jména, ale díky traileru víme, že jsou součástí této vybrané skupiny Lovců.

Zdroje: Deadline (1, 2, 3, 4), SpoilerTV

Zaujalo vás obsazení seriálu? Dáte mu šanci?


Jít na Hunters (2020) | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře