Ironheart je již dávno dotočena, ale seriál jen tak brzy nečekejme

Ironheart je již dávno dotočena, ale seriál jen tak brzy nečekejme

2.9.2023 8:45


Ironheart je jedním z dalších tichých projektů, který je sice dotočen, ale prakticky se o něm nemluví. Což je samozřejmě škoda, neboť seriál bude stavět na slavném Iron Manovi. Seriál se nyní posouvá a vy můžete hádat, co za tím přesně je. Rozesmutnila vás tato novinka?


Ano, hádáte správně. Za vším je prokletá stávka scenáristů a herců. I když je seriál Ironheart již dávno dotočen a teoreticky by mu nic nemělo bránit v premiéře, opak je pravdou. Tvůrci a herci nemohou kvůli stávce snímek řádně zpropagovat. A Ironheart je zrovna projekt, kolem kterého musíte vystavět slušnou marketingovou kampaň, aby vůbec uspěl (a i to není v dnešní době zaručeno, když se podíváme na poslední hity na Disney+, pozn. red.).

(Ironheart je již dávno dotočena, ale seriál jen tak brzy nečekejme. Foto: Disney+)

Marvel Studios tak nebude nic riskovat. The Hollywood Reporter přišel se zajímavou zprávou, že prapůvodně jsme se seriálu měli dočkat ještě letos. Zřejmě byl naplánovaný někdy po druhé řadě Lokiho a rychlovce Echo. Oficiální datum premiéry ale nikdy nebylo oznámeno, což je na jednu stranu taktéž divný.

Teď s jistotou můžeme říci, že seriálu dočkáme až v roce 2024. Marketingová kampaň ale není jediná, co tento projekt brzdí. Údajně celá post-produkce značně utrpěla právě kvůli stávce scenáristů. Není to jen hudba, střih a triky, co se musí dodělat. Seriál se mohl dočkat i určitých příběhových změn a bez pomoci šikovných tvůrců zkrátka projekt nelze dokončit.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Ironheart | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!