Major Lilywhite

Major Lilywhite

Robert Buckley Sezóny 5 2015 - 2019


Livin bývalý snoubenec, kterého opustila, aby ho chránila před sebou samou. Ačkoliv zůstali přáteli, Major je do Liv stále zamilovaný.

Major studoval na stejné vysoké škole jako Liv a Peyton, kde se věnoval hraní fotbalu. S Liv se sblížili a začali spolu randit, až se jednoho dne zasnoubili. Nicméně, když se Liv jednou vrátila po párty na lodi domů, tak se úplně změnila a zásnuby odvolala a s Majorem se rozešla. Z Liv se totiž změnila v zombie a snaží se Majora chránit před sebou samou.

Major pracuje jako sociální pracovník a snaží se pomáhat mladistvým s jejich problémy v místním centru Helton Shelter. Díky tomu se o Majorovi dozvídáme, že je velmi starostlivý a ochranářský člověk. Když se však začnou mladí lidé ztrácet, začne po nich Major pátrat, až se mu podaří zjistit, že za zmizeními stojí jistý muž, který si říká „The Candyman“ a který je ve spojení s Blainem DeBeersem.

Poté, co jej Blaine vážně zraní, rozhodne se Liv Majora zachránit, a to tím, že ho promění v zombie. Brzy poté mu Liv dá Raviho lék na zombiismus a z Majora je opět člověk. Je to však jen dočasně, neboť se nakonec promění zpět v zombie.

Během toho, co je z něj opět člověk pracuje Major pro společnost Max Rager, která stojí za vypuknutím zombie nákazy. Jeho úkolem je eliminovat všechny zombie, dostane navíc přezdívku „Chaos Killer“. Když je z něj opět zombie, tak začne pracovat pro společnost Filmore-Graves Enterprises, ve které jsou všichni zaměstnanci zombie. Následně je ještě jednou vyléčen, ale později se rozhodne, že se chce stát opět zombiem.

Foto: The CW

Major Lilywhite je: