Olivia "Liv" Moore

Olivia "Liv" Moore

Rose McIver Sezóny 5 2015 - 2019


Po hrozivé párty na lodi se z Liv stává zombie. Jelikož pracuje v kanceláři koronera, tak má přístup k mozkům mrtvých obětí. Avšak zjišťuje, že díky mozkům má vize a vidí to, co oběti vražd. Proto pomáhá řešit jejich neobjasněná úmrtí.

Liv žila normální život. Pracovala v místní nemocnici a byla zasnoubená za Majora Lilywhitea. Avšak když šla jednou na párty na jachtě, byla poškrábána Blainem DeBeersem a následně se v jezeře utopila. Když bylo její tělo vytaženo na břeh, tak se probudila a zjistila, že je z ní mozky požírající zombie. Jelikož se po té události Liv naprosto změnila, mysleli si všichni její blízcí, že trpí posttraumatickým stresem. Liv se dokonce rozešla se svým snoubencem, aby ho ochránila před sebou samou.

Liv se rozhodla začít pracovat v kanceláři koronera po boku Raviho Chakrabartiho. Zde má přístup k mozkům mrtvých obětí a po jejich zkonzumování má vize, ve kterých zažívá to, co oné oběti. Díky tomu se dozvídá, kdo je vrahem obětí a společně s detektivem Clivem Babineauxem jsou těmto vrahům na stopě.

Avšak ony mozky mají ještě jeden vedlejší efekt. Dotyčný zombie přebírá osobnost zemřelé osoby. Tudíž se s každým snědeným mozkem z Liv stává někdo úplně jiný s odlišným charakterem a různými dovednostmi.

Když se kterýkoliv zombie dostane do svého „zombie módu“, tak mu zčervenají oči a přestane se ovládat. Přechod do „zombie módu“ je způsoben většinou vztekem, stresem a samozřejmě i hladem.

Foto: The CW

Liv Moore je:
loading…